Розширена апаратна нарада

Written by 1 admin on . Posted in Без категорії

24 вересня 2018 року під головуванням Васильківського міського голови Володимира Сабадаша відбулася розширена апаратна нарада  з заступниками міського голови з питань діяльності органів виконавчої влади, секретарем міської ради, керівниками структурних підрозділів міської ради та її виконавчого комітету, директорами комунальних підприємств, начальниками управлінь, відділів, секторів міської ради, міськрайонних служб.

В ході наради керівники доповіли про стан справ на підприємствах, в установах та організаціях, які вони очолюють.
Зокрема:
1. Первак В.М. – начальник Васильківського МВ ГУМВС України в Київській області – за вересень 2018 року надійшло до відділу 468 заяв і повідомлень (шахрайства, 1 самогубство, крадіжки, автокрадіжки, нанесення тілесних ушкоджень, 1 ДТП та інші).  У вечірні години по місту працює три екіпажі патрульної поліції. Змешились випадки керування автотранспортом у стані алкогольного сп”яніння.
2. Сук О.М. – начальник Васильківського РВ ГУ ДСНС України у Київській області – за минулий тиждень в місті сталося 2 пожежі на вулицях Соборній та Республіканській. Триває акція “Запобігти, врятувати, вберегти” з учнями загальноосвітніх навчальних закладів. Розпочалася перевірка готовності спецтранспорту до осінньо-зимового періоду.
3. Миколайчук О.В. – директор міськрайонного центру зайнятості – Васильківський міськрайонний центр зайнятості традиційно проводить Ярмарок вакансій на території КЗ КОР «Васильківський професійний ліцей» (м.Васильків, вул.Декабристів б.39), який відбудеться о 10 годині 26 вересня 2018 року. На цей захід запрошуються безробітні, які перебувають на обліку в Васильківському міськрайонному центрі зайнятості та шукачі роботи. Під час ярмарку вакансій Ви зможете:

—  знайти роботу і пройти співбесіду з менеджерами по роботі з персоналом;
—   отримати консультації і бути запрошеним на підприємство;
– ознайомитися з вакансіями м.Києва;
— влаштуватись на роботу в найкращі компанії м.Василькова, Васильківського району та м.Києва.
19 вересня 2018 року для учнів загальноосвітніх навчальних закладів буде проводитись “Ярмарок професій”.
4. Рибалко С.В.. – в.о. начальника управління з питань економіки та власності – підготовлені проекти рішень виконавчого комітету Васильківської міської ради, завершується опрацювання інформації до Програми соціально-економічного та культурного розвитку Київської області на 2019 рік.
5. Дащенко Л.В. – начальник відділу з питань звернень громадян – за минулий тиждень до відділу надійшло 7 звернень громадян (комунальні, земельні, освітні), 7 урядових (субсидії, пільги), 3 урядових.
6. Бурсова Л.П. – начальник управління соціального захисту населення – згідно Постанови КМУ №512 від 20 червня 2018 року перші 18 породіль міста, які народили в період з 01.09.2018 року урочисто отримають “Пакунок малюка” вартістю 5 тисяч гривень. Такі “Пакунки малюка” будуть в подальшому отримувати усі породіллі при виписці з пологового будинку, а комплектування пакунка – відповідно до переліку товарів, визначеного Міністерством соціальної політики.
7. Гаркавенко В.Г. – начальник служби у справах сім”ї та дітей – на минулому тижні був проведений прийом учасників АТО, які подавали заяви на отримання матеріальної допомоги. На обліку перебувають: 26 дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах, 40 – діти – сироти та позбавлені батьківського піклування. Усі ці діти отримали допомогу (шкільне приладдя) до початку нового навчального року.
7. Березанська Е.Ю. – начальник відділу молоді та спорту – триває підготовка до турніру з волейболу серед команд-ветеранів.
В ході наради міський голова Володимир Сабадаш представив нового військового комісара Васильківського об”єднаного військового комісаріату Тісовського Михайла Володимировича.

Trackback from your site.

Leave a comment