Про організацію заходів з проведення осінньої кампанії з пероральної імунізації диких м”ясних тварин

Written by administrator on . Posted in Без категорії

В кінці вересня – на початку жовтня в Київській області буде проведено кампанію з пероральної вакцинації (про конкретні дати щодо проведення кампанії на території м. Васильків та Васильківського району буде повідомлено додатково).

Враховуючи те, що розповсюдження вакцини гелікоптером швидке і дозволяє точно скидати принади (легко змінюється швидкість і висота) та дозволяє працювати при менш сприятливих умовах ( його використання рекомендується для обробки всіх середовищ існування лисиці: с/г угідь, гір, лісів, приміських зон і поселень. Держпродспоживслужбою організована пероральна кампанія, яка буде проводитися згідно договору з представниками ТОВ «Укрветпромпостач» і їхнього вертольоту. Розповсюдження вакцини здійснюється за таким принципом:

  • Обробляється весь арсенал, за винятком населених пунктів і великих водних просторів із врахуванням ареалу проживання лисиць;
  • Принади розкладаються в межах визначеної території;

Принада безпечна для людей та тварин. Це є невеликі брикети розміром із сірникову коробку, усередині – желеподібна капсула з вакциною проти сказу.

Такі заходи забезпечать створення благополучного середовища щодо захворювання на сказ серед диких тварин, котрі є основними розповсюджувачами збудника.

Враховуючи вищезазначену інформацію, з метою виконання плану протиепізоотичних заходів із профілактики основних інфекційних та паразитарних хвороб тварин на 2018 р.

Жителям міста та району при виявленні приманок не можна брати їх руками та переносити з місць розкладання.

Що таке сказ?

Trackback from your site.

Leave a comment