Київська митниця ДФС інформує
Київська митниця ДФС: викрито спробу незаконного ввезення прекурсорів на митну територію України
Працівники управління протидії митним правопорушенням та міжнародної взаємодії Київської митниці ДФС викрито спробу незаконного ввезення на митну територію України лікарських засобів, обіг яких обмежено і стосовно яких встановлюються заходи контролю, згідно Постанови Кабінету Міністрів України від 06.05.2000р. № 770 „Про затвердження переліку наркотичних засобів, психотропних речовин та прекурсорів”.
Так, 17.09.2018 під час проведення вибіркового митного контролю багажу на каналі «зелений коридор» у громадянина Єгипту, який прилетів з ОАЄ м. Шарджа до України в аеропорт «Бориспіль», було виявлено 40 таблеток білого кольору у чотирьох профальгованих блістерах з написом «COLDFREE» (діюча речовина – псевдоефедрин), яка входить до складу лікарського засобу “ACAMOL” та відноситься до таблиці IV списку № 1 прекурсорів згідно ПКМУ № 770.За даним фактом складено протокол про порушення митних правил за ознаками ст. 471 МКУ країни. Вказаний лікарський засіб вилучено.ГУ ДФС у Київській області
З початку року податківці Київщини припинили діяльність 8 підпільних виробництв
У поточному році оперативні працівники ГУ ДФС у Київській області вилучили з незаконного обігу товарно-матеріальні цінності на загальну суму 96,3 млн. грн., в тому числі підакцизної групи на суму 72 млн. грн., з яких:
– лікеро-горілчані вироби у кількості 739,2 дал на суму 1,8 млн. грн.;
– паливно-мастильні матеріали у кількості 160,4 тонн на суму 5 млн. грн.;
– спирту у кількості 240 тис. дал на суму 60,1 млн. грн.;
– автомобілів 3 од. на суму 1,8 млн. грн.;
– тютюнових виробів 109 тис. пачок на суму 3,4 млн. грн.
За результатами проведених оперативними підрозділами заходів припинено діяльність 8 підпільних виробництв, з яких 3 – незаконного виготовлення лікеро-горілчаних виробів, 4 – незаконного виготовлення спирту, 1 – паливно-мастильних матеріалів. У даному напрямку роботи розпочато 5 кримінальних проваджень, з них 4 за ч. 3 ст. 204 КК України. З початку року до суду направлено 1 кримінальне провадження за ч. 3 ст. 28, ч. 3 ст. 204 КК України.
ГУ ДФС у Київській області
Платники транспортного податку перерахували до місцевих бюджетів майже 14 млн. грн.
За вісім місяців поточного року до місцевих бюджетів від платників Київщини надійшло майже 14 млн. грн. транспортного податку. Цей показник в 1,65 рази перевищує минулорічний, що у грошовому еквіваленті дорівнює 5,4 млн. грн. додаткових коштів на потреби територіальних громад.
Так, у розрізі категорій платників, фізичні особи сплатили 7,7 млн. грн. транспортного податку. Сума, що надійшла, у 2,4 рази більша за аналогічний період 2017 року. Додатково до місцевих бюджетів надійшло 4,5 мільйона гривень. У свою чергу, юридичними особами сплачено 6,1 млн. грн. із темпом росту у 118% до січня – серпня 2017 року, а сума додаткових коштів складає 952 тисячі гривень.
Транспортний податок сплачується за місцем реєстрації об’єктів оподаткування (п.267.7 ст.267 ПКУ).
Сплачують його фізичні особи, які є власниками легкових автомобілів, з року випуску яких минуло не більше п’яти років (для 2018 року – це 2013 рік) та середньоринкова вартість яких становить понад 375 розмірів мінімальної заробітної плати на 1 січня податкового року (у 2018 році – 1396125 грн.)
Ставка податку встановлюється з розрахунку на календарний рік у розмірі 25 тис. грн. за кожен такий легковий автомобіль.
Платник транспортного податку – власник легкового автомобіля, повинен сплатити цей податок протягом 60 днів з дня вручення податкового повідомлення-рішення (п.267.8 ст.267 ПКУ).
ГУ ДФС у Київській області
Які можливості має платник податків, користуючись „Електронним кабінетом”?
„Електронний кабінет платника податків” – це персональне автоматизоване робоче місце платника податків, доступ до роботи в якому здійснюється з будь-якого комп’ютера, підключеного до Інтернету, з використанням електронного цифрового підпису такого платника.
„Електронний кабінет платника податків” надає суб’єктам господарювання можливість працювати з органами фіскальної служби дистанційно у режимі реального часу, а саме:
– подавати декларації з використанням електронного цифрового підпису і переглядати подану або сформовану податкову звітність;
– отримувати нагадування щодо строків подання звітності та сплати податків;
– отримувати інформацію щодо особистих реєстраційних даних (податковий номер платника податків, назва платника податків, основний вид діяльності; ПІБ бухгалтера та директора тощо);
– подавати заяви та отримувати в електронному вигляді довідки про відсутність заборгованості з податків, зборів, платежів, що контролюються органами фіскальної служби;
– вести в електронному вигляді Книги обліку доходів та витрат;
– переглядати інформацію щодо стану своїх розрахунків з бюджетом, зокрема, про заборгованість зі сплати податків, зборів, єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.
ГУ ДФС у Київській області
Trackback from your site.