«Промисловість міста»

Written on . Posted in Економіка

Управління з питань економіки та власності міської ради, за результатами щомісячного оперативного моніторингу виробничої діяльності промислового сектору міста Василькова, надає інформацію про стан розвитку і обсяги реалізації продукції підприємствами основного кола міста в Україні та за її межами.
За січень-серпень 2018 року підприємствами основного кола реалізовано промислової продукції на 652,6 млн. грн., що на 9,31 млн. грн., або на 16,3 відсотка більше ніж у відповідному періоді минулого року (без урахування рівня інфляції).
Підприємства міста, які збільшили показники реалізації продукції:
ТОВ «Київ-Профіль»;
ТОВ «Аква Косметикс Груп»;
ТОВ «Завод  «Ореол-1»;
ТОВ «Макрос»;
ТОВ ВФ «Санрайс»;
ТОВ «НВК ВК «Система»;
ТОВ «Кумір».

Підприємствами міста вживаються заходи щодо підвищення конку-рентноспроможності власної продукції та реалізації її на міжнародному ринку, освоюються інші сегменти ринку, створюються нові логістичні схеми, налагоджується виробництво органічної продукції.
За межі країни за січень-серпень поточного року реалізовано товарів на суму понад 82,4 млн. грн., що на 0,3 млн., або на 0,2 відсотка більше ніж за січень-серпень 2017 року. Експорт здійснюється в країни Європи, Азії, Африки, пострадянського простору.
Продукція промисловців міста, що користується попитом за межами нашої країни: метало профіль, смакові та харчові добавки, парфумерні та косметичні вироби, борошно та висівки, шкіра великої рогатої худоби, деревина тощо.
Не обходять увагою і вітчизняного споживача. На продовольчих ярмарках, ринках та спеціалізованих магазинах міста, інших регіонів країни свій товар реалізують підприємства ПП «Васильківська майоліка» (майолікові вироби), ТОВ «Аква Систем Органік» (риба копчена в асортименті), ТОВ «Васильківхлібопродукт» (борошно, крупи).

Trackback from your site.

Leave a comment

ВІДЖЕТ ПУБЛІЧНИХ ЗАКУПІВЕЛЬ