ЗАХОДИ ЗА УЧАСТЮ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ

Written by administrator on . Posted in Без категорії

ttps://dropmefiles.com/aWeOK

Двісті мільйонів доларів від німецького Bayer, чотириста п’ятдесят від норвезької NBP, анонсовані сотні мільйонів від всесвітньо відомих IKEA, H&M, Ryanair – Україна рахує іноземні інвестиції і тішиться від того, як активно бізнес реагує на скорочення податків і поліпшення економічних умов.

ЗКТ Найкращий клімат для великих грошей – інвестиційна привабливість України блискавично зростає. За один лише тиждень всесвітньо відомі компанії принесли контрактів на сотні мільйонів доларів. Крупні інвестори вкладаються в різні сфери – від агробізнесу до роздрібної торгівлі. Це – наочний результат реформ, який можна навіть обчислити і назвати конкретні цифри.

12.09.18_President_SNX (1)

Петро Порошенко, Президент України

200 мільйонів доларів з боку компанії Баєр в насінневий завод, який був відкритий зараз. 450 мільйонів доларів компанія NBP з Норвегії – в відновлювану енергетику. Один дуже потужний інвестор наступного тижня в Миколаївській області відкриє переробне виробництво, яке також десятки мільйонів євро інвестицій на Півдні України

ЗКТ Вівторок розпочався для Президента зі спілкування з керівництвом бренду ІКЕА – вони заявили про те, що нарешті готові зайти в Україну. Ще п’ять років тому найкрупніший в світі продавець товарів для дому не розглядав український ринок – через його нестабільність. Сьогодні переконують – раді, що ситуація кардинально змінилася.

Стефан Вановербеке, виконавчий директор IKEA у Південно-Східній Європі

00:09 Ми вважаємо, що Україна – важлива в Європі країна, і ми також бачимо, що це саме той момент для ІКЕА, щоби бути тут. Ми дивимося на бізнес-клімат, ми дивимося на економічні можливості. І як ви вірно відзначили, наша ціль – зробити життя кращим для багатьох людей. І перший магазин, який ми відкриємо – буде відкрито наступного року. Це буде перший крок для нас, щоби принести відмінний дизайн і приємні ціни багатьом людям в Україні.

ЗКТ Потужне вливання чекає і агросферу – саудівська компанія Salic підписала найкрупніший контракт в сільгосп секторі за всю історію незалежної України. Інвестори купили великий пакет акцій українського холдингу Mriya Farming PLC. Президент підкреслив – це означає, що крупний капітал віднині працюватиме на українські активи і розвиток технологій в агросекторі. Як результат – підвищення врожайності, розширення експорту, підвищення валютної виручки, створення високооплачуваних нових робочих місць.

12.09.18_President_SNX

Петро Порошенко, Президент України

00:43 Я думаю, що той інвестиційний бум, який на сьогодні відбувається – є яскрава ознака довіри до України з боку світових інвесторів

Халед Аль-Абуді, керуючий директор компанії SALIC

Ми бізнесмени, і не будемо ходити до вас щодня. Ми будемо просто робити бізнес, якщо в нас буде підтримка влади. Ми довготривалі інвестори. Ми тут не на кілька років. І це виграш для обох сторін.

ЗКТ Оновиться і залізниця. Перший локомотив виробництва американської General electric днями прибув в Україну. До кінця року їх буде вже тридцять, і вони значно розширять тепловозний парк компанії. А це, в свою чергу, позитивно вплине на всю систему перевезень. Адже такі локомотиви нові, вони споживають менше палива, і потребують менше сервісу і витрат на запчастини.

12.09.18_President_SNX (1)

Петро Порошенко, Президент України

Друзі, уявіть собі, що це події лише одного місяця. Це темпи розвитку України і результати імплементації реформ. Я вас з цим вітаю

 

 

Trackback from your site.

Leave a comment