Засідання Васильківського міського Центру захисту учасників антитерористичної операції та членів їх сімей

Written by administrator on . Posted in АТО, Депутати, Міська влада

Сьогодні відбулося засідання Васильківського міського Центру захисту учасників антитерористичної операції та членів їх сімей за участі 20 членів Центру. На порядок денний виносились питання:
1. Зміни до Програми надання соціально – правової допомоги учасникам антитерористичної  операції та членам їх сімей, прийняті рішенням  сесії Васильківської міської радиVІІ скликання від 07.09.2018 року.

Доповідала Бурсова Л.П. – начальник управління соціального захисту населення         Васильківської міської ради, яка зазначила, про які саме зміни йде мова, а саме:

– забезпечення в поточному фінансовому році виплати одноразової адресної матеріальної  допомоги особам, які брали участь в АТО та ООС в розмірі 2000 тис. грн.
– особам, які брали участь в АТО та ООС у 2018 році та отримали одноразову матеріальну допомогу у розмірі 1000 тис. грн., провести доплату у розмірі 1000 тис. грн.
– забезпечити виплату одноразової матеріальної допомоги у розмірі 10 000 тис. грн. жителям міста Василькова, які в період з 01 грудня 2016 року по 31 грудня 2018 року підписали контракт для проходження військової служби у Збройних Силах України.
2. Погодження кандидатури на відзнаку “За Україну” волонтерів міста Василькова, обговорення кандидатур для участі у програмі військово-патріотичного виховання  молоді та підтримки ветеранів АТО та ООС  на родинному фестивалі “З війни до миру” у м. Боярка.
(Запропоновано кандидатуру загиблого волонтера Гончаренко Дмитра ПОСМЕРТНО).
3. Різне.

Tags:

Trackback from your site.

Leave a comment