Спільна нарада з ДВС – результативний діалог

Written by administrator on . Posted in Пенсійний фонд

На виконання доручення начальника головного управління Пенсійного фонду України у Київській області, 06 вересня відбулася спільна робоча нарада Васильківського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області та відділу ДВС Васильківського МРУЮ, за участі начальника об’єднаного управління Ганни Проскурні, її заступника Ніни Задорожної, начальника відділу ДВС Олега Соколовського та його заступника Юлії Ляш.

В ході наради обговорили шляхи збільшення надходжень до бюджету Пенсійного фонду України, виконання рішень про стягнення заборгованості на користь Пенсійного фонду України. Пенсійники поінформували присутніх про необхідність звірки залишків виконавчих документів зі стягнення заборгованості з єдиного соціального внеску.

Представники органів державної виконавчої служби повідомили, що для ефективного виконання рішень на користь Пенсійного фонду України проводиться комплекс заходів, в т.ч. спрямованих на примусове виконання вказаної категорії рішень.

В ході зустрічі були визначені головні завдання та напрямки спільної роботи по стягненню заборгованості за виконавчими документами на користь управління та заплановані виїзні зустрічі  за місцем знаходження боржників.

За результатами наради прийнято відповідні рішення щодо вжиття заходів, спрямованих на ефективність проведення виконавчих дій та виконання завдань що стоять перед управлінням.

Після завершення наради спеціалісти управління спільно з державними виконавцями виїхали до боржників, які мають заборгованість зі сплати адміністративних штрафів, за місцем їх проживання.

 

Tags:

Trackback from your site.

Leave a comment