Нарада відповідальних за питання внутрішньої політики в районах та містах обласного значення Київської області

Written on . Posted in Без категорії

Завідувач сектору внутрішньої політики виконавчого комітету Васильківської міської ради Олена Король взяла участь у нараді під головуванням начальника управління з питань внутрішньої політики Київської обласної державної адміністрації Євстратова Олександра Павловича.

Серед запрошених були присутні перший заступник голови КОДА Анісімов Андрій Євгенович, в.о. начальника управління інформації та зв’язків з громадськістю КОДА Чапаєва Тетяна Володимирівна, заступник голови регіональної ради сприяння розвитку громадянського суспільства при КОДА Грінченко Руслан Михайлович. На порядок денний виносились питання:

  1. Специфіка роботи підрозділів з питань внутрішньої політики РДА та МВК в умовах активізації політичних сил напередодні виборчої кампанії 2019 року.
  2. Оновлені вимоги до наповнення щоденної інформаційної довідки, тижневої аналітичної інформації в умовах виборчої кампанії.
  3. Сприяння місцевих органів виконавчої влади в організації роботи громадських рад та інститутів громадянського суспільства на місцях.
  4. Проблемні питання щодо роботи відповідальних за питання внутрішньої політики на місцях (виступи представників РДА та МВК).

 

 

Tags:

Trackback from your site.

Leave a comment

ВІДЖЕТ ПУБЛІЧНИХ ЗАКУПІВЕЛЬ