ПЕНСІЙНИЙ ФОНД УКРАЇНИ ІНФОРМУЄ

Written by administrator on . Posted in Пенсійний фонд

04 серпня 2018 року в Васильківському міськрайонному центрі зайнятості відбулася зустріч фахівців Васильківського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області з тимчасово безробітними громадянами, які перебувають на обліку в центрі зайнятості.

Під час зустрічі присутніх ознайомили з поточними змінами в пенсійному законодавстві, розповіли про можливість добровільної сплати внесків та про перспективи введення накопичувальної системи загальнообов’язкового державного пенсійного страхування.

Акцентували увагу на тому, що з 1 січня 2018 року право на призначення пенсії за віком після досягнення 60 років мають тільки ті особи, в яких страховий стаж не менше 25 років та поступове збільшення  страхового стажу, який дає право на одержання пенсії,  на важливості офіційного працевлаштування та негативних наслідках тіньових заробітків.

Окремою темою зустрічі стало питання електронних послуг, які надаються органами Пенсійного фонду. Фахівці управління розповіли про порядок реєстрації на веб-порталі Пенсійного фонду України, можливість особисто контролювати наявний страховий стаж та заробітну плату, отримання СМС-повідомлень, замовлення довідок, тощо. Для отримувачів пенсійних виплат та майбутніх пенсіонерів, була цікавою інформація про сучасне електронне пенсійне посвідчення, яке одночасно є платіжною карткою.

Всі учасники зустрічі отримали інформаційні буклети із роз’ясненням пенсійного законодавства.

Tags:

Trackback from your site.

Leave a comment