ПЕНСІЙНИЙ ФОНД УКРАЇНИ ІНФОРМУЄ

Written on . Posted in Пенсійний фонд

Васильківське об’єднане управління Пенсійного фонду України Київської області постійно працює у напрямку удосконалення інформаційно-роз’яснювальної роботи, вільного доступу громадян до об’єктивної і своєчасної інформації стосовно управління. Одним із шляхів надання інформації є проведення зустрічей в трудових колективах.

28 серпня ц.р. представником головного управління Пенсійного фонду України у Київській області Іриною Шинкарьовою та представниками Васильківського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Ніною Задорожною та Валентиною Метьолкіною проведено зустріч з трудовим колективом Київської міської психоневрологічної лікарні № 3.

Під час зустрічі спеціалісти Фонду розповіли про переваги легальної зайнятості, ризики отримання заробітної плати у “конвертах”, наголосили на необхідності оформлення офіційних трудових відносин.

Майбутнє громадян залежить від наявного страхового стажу, який підтверджується сплатою роботодавцями єдиного соціального внеску за найманих працівників та від розміру офіційної заробітної плати.

Колектив лікарні ознайомили з останніми змінами в пенсійному законодавстві, механізмом виплати доплат до пенсії, вимогами до страхового стажу, необхідного для призначення пенсії, а також умовами виходу на пенсію за вислугу років, вік виходу на пенсію.

Розповіли про можливості отримання роз’яснень з питань пенсійного забезпечення на сторінках газети «Пенсійний кур’єр» та переваги веб-порталу електронних послуг Пенсійного фонду України, отримання інформації за допомогою СМС –інформування, про модернізований пенсійний документ – електронне пенсійне посвідчення, як сучасний технологічний багатофункціональний інструмент.

Наприкінці виступу було надано вичерпні відповіді на всі запитання, розповсюджено буклети з пенсійної тематики.

Trackback from your site.

Leave a comment

Закупівлі