Києво-Святошинська ОДПІ ГУ ДФС у Київський області інформує

Written by administrator on . Posted in Без категорії

Набрав чинності Закон України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законів України щодо стимулювання утворення та діяльності сімейних фермерських господарств»

Києво-Святошинська ОДПІ нагадує 15.08.2018 набрав чинності Закон України від 10 липня 2018 року № 2497-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законів України щодо стимулювання утворення та діяльності сімейних фермерських господарств»

(далі – Закон № 2497-VIII). Законом № 2497-VIII, зокрема, внесено зміни до Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VІ із змінами і доповненнями (далі – Кодекс), згідно з якими фізичні особи, які організували фермерське господарство, зможуть зареєструватись фізичними особами – підприємцями платниками єдиного податку четвертої групи за умови виконання сукупності вимог визначених п. 291.4 ст. 291 Кодексу: здійснювати виключно вирощування, відгодовування сільськогосподарської продукції, збирання, вилов, переробку такої власновирощеної або відгодованої продукції та її продаж; вести господарську діяльність (крім постачання) за місцем податкової адреси; не використовувати працю найманих осіб; членами фермерського господарства такої фізичної особи є лише члени її сім’ї у визначенні частини другої ст. 3 Сімейного кодексу України від 10 січня 2002 року № 2947-ІІІ із змінами і доповненнями; площа сільськогосподарських угідь та/або земель водного фонду у власності та/або користуванні членів фермерського господарства становить не менше двох гектарів, але не більше 20 гектарів. Крім того, податок на доходи фізичних осіб з доходів за здавання фізичними особами в оренду (суборенду, емфітевзис) земельних ділянок, земельних часток (паїв), виділених або не виділених в натурі (на місцевості), сплачується податковим агентом до відповідного бюджету за місцезнаходженням таких об’єктів оренди (суборенди, емфітевзису). Разом з тим Законом № 2497-VIII внесено зміни до Закону України від 24 червня 2004 року № 1877-IV «Про державну підтримку сільського господарства України» із змінами та доповненнями, якими, зокрема передбачено пільговий порядок сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування для членів/голови сімейного фермерського господарства протягом 10 років за рахунок коштів, передбачених у Державному бюджеті України. Довідково: Закон № 2497-VIII опубліковано 14.08.2018 в газеті «Голос України» № 150. З оновленою редакцією тексту Кодексу Ви можете ознайомитись скориставшись розділом «Нормативні та інформаційні документи» Загальнодоступного інформаційно-довідкового ресурсу (http://zir.sfs.gov.ua).

Києво-Святошинська ОДПІ

 Надання адміністративних послуг є одним з найважливіших завдань у взаємовідносинах податкових органів Державної фіскальної служби з платниками податків.

У липні 2018 року Центром обслуговування платників Києво-Святошинскьої ОДПІ було надано 4992 адміністративних послуги.

У зазначеному періоді видано 1830 довідок про реєстраційний номер облікової картки платника податків з Державного реєстру фізичних осіб-платників податків.

Довідок про відсутність заборгованості з платежів до бюджету, що контролюються органами Державної фіскальної служби України отримали 607 платників.

За реєстрацією реєстраторів розрахункових операцій,  книг обліку розрахункових операцій, розрахункових книжок до центру обслуговування звернулося 457 суб’єктів підприємницької діяльності.

Стати платниками єдиного податку виявили бажання 569 суб`єкти підприємницької діяльності, 506 платників податків отримали витяг з реєстру платників єдиного податку, також  було надано 451 послуг з реєстрації  книги обліку доходів та книги обліку доходів і витрат платників єдиного податку.

Платникам податків про отримані доходи та звірки платежів надано 461 довідок, також у зазначених довідках були зазначені відомості з Державного реєстру фізичних осіб-платників податків про джерела виплачених доходів та утриманих податків.

Надання інших адміністративних послуг платникам податків склало 111.

Співробітники ЦОП надають також усні консультації та роз’яснення з питань податкового законодавства, загальна кількість таких усних звернень склала 3540.

Првацівниками ЦОП   отримано та відпрацьовано 3438 вхідну кореспонденцію.

Києво-Святошинська ОДПІ

Щодо розгляду запитів щодо надання публічної інформації у липні 2018 року

З початку року 2018 року до Києво-Святошинської ОДПІ надійшло 15 запитів щодо надання публічної інформації засобами поштового зв’язку  та електронною поштою від юридичних осіб.

Надано запитувану інформацію  по 15 запитах. Відповідь на запити про надання публічної інформації надаються у спосіб, обраний запитувачем, та у визначені Законом України «Про доступ до публічної інформації» терміни, тобто протягом  п’яти робочих днів з дня надходження запиту до ОДПІ.

Києво-Святошинська ОДПІ

З початку року до Києво-Святошинської ОДПІ  надійшло 3 письмових зверненя

За січень- липень  2018 до Києво – Святошинської ОДПІ поштою надійшло 2  звернення громадян та 1 звернення надійшло  електронною поштою.

Порівняльний аналіз стану  звернення громадян, що надійшло електронною поштою  свідчить, що порушене у звернені питання стосується інформування про порядок сплати податку з доходів фізичних осіб.

Тематика письмових звернень наступна:

– прохання провести перевірку законності здійснення підприємницької діяльності  та питання щодо інвестиційного прибутку (доходу) та повної компенсації втрат доходів – 3 письмових звернення.

З початку року здійснено 2 особистих прийоми за зверненням громадян. Підчас прийомів  громадянами порушувались питання стосовно отримання реєстраційних документів.

Нагадуємо, що у Києво-СвятошинськійОДПІ за адресою вул. Ломоносова, 34, кімната 4 (перший поверх) облаштована Приймальня громадян, де згідно затвердженого графіку в установлені дні та години проводяться особисті прийоми громадян посадовими особами Києво-Святошинської ОДПІ з питань, що входять до компетенції органів ДФС.

Прийом громадян може проводитися в інших приміщеннях, визначених керівником Києво-Святошинської ОДПІ.

Попередній запис на особистий прийом до керівника Києво-Святошинської ОДПІ, перших заступників і заступників, керівників структурних підрозділів є обов’язковим та закінчується не пізніше ніж за 5 робочих днів до календарної дати прийому.

Запис на прийом до керівника Києво-Святошинської ОДПІ проводиться у разі, якщо порушене громадянином питання залишилося не вирішеним по суті після прийому посадовими особами ОДПІ.

Попередній запис на прийом здійснюється за телефонами 044-406-00-16 у понеділок – четвер з 10:00 год. до 17:00 год., у п’ятницю з 10:00 год. до 16:00 години.

Києво-Святошинська ОДПІ

 

 

Tags:

Trackback from your site.

Leave a comment