Виїзні прийоми за місцем проживання за участю працівників головного управління Пенсійного фонду України у Київській області

Written by administrator on . Posted in Пенсійний фонд

Особи з інвалідністю потребують більше уваги та турботи. З метою наближення пенсійних послуг до осіб з обмеженими фізичними можливостями, осіб з інвалідністю, працівниками управління проводяться виїзні прийоми за місцем проживання.

Зокрема, 27 серпня 2018 року головний спеціаліст відділу фінансового аудиту управління внутрішнього аудиту  та фінансового контролю головного управління Пенсійного фонду України у Київській області Зоряна Алєксєєва та начальник відділу обслуговування громадян Васильківського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області Валентина Кавун провели виїзний прийом за місцем проживання, метою якого було призначення пенсії.

Під  час прийому, прийнята заява з відповідними документами, надано  роз’яснення   щодо механізму  обчислення пенсії та надано вичерпні відповіді на всі поставлені питання.

Фахівці Пенсійного фонду інформували щодо можливості дистанційно скористатися послугами веб-порталу електронних послуг Пенсійного фонду України та послугу СМС-інформування.

Tags:

Trackback from your site.

Leave a comment