У місті Василькові відбулася міська серпнева конференція педагогічних працівників

Written on . Posted in Діти, Міський голова, Освіта

28 серпня 2018 року у місті Василькові відбулася міська серпнева конференція педагогічних працівників м. Василькова на тему: «Реалізація концептуальних засад Нової української школи в системі освіти міста: стан, досягнення та перспективи розвитку».

Участь в конференції взяли Васильківський міський голова Володимир Сабадаш, перший заступник міського голови Володимир Гурєєв, начальник відділу освіти Васильківської міської ради Лілія Козак, керівники та педагоги загальноосвітніх, дошкільних та позашкільних навчальних закладів, представники батьківських комітетів та органів учнівського самоврядування. На початку конференції педагоги поклали квіти до пам”ятника Великому Кобзареві Т.Г. Шевченку.

Усвідомлюючи надзвичайну відповідальність за виховання і навчання молодшого покоління, покладену на вчителя суспільством, реалізовуючи принципи доступності і якісної освіти, запроваджуючи концепцію Нової Української школи, утверджуючи високу місію освіти у сучасному житті,  сприяючи реалізації фізичного, інтелектуального потенціалу, посилення патріотичного виховання та соціального захисту учасників освітнього процесу, учасники конференції визначили пріоритетні напрямки розвитку  освітньої галузі міста на 2018/2019 навчальний рік.
За сумлінну працю, високий професіоналізм та досягнуті успіхи у справі навчання та виховання підростаючого покоління кращі педагоги міста були нагороджені грамотами.

Tags:

Trackback from your site.

Leave a comment

Закупівлі