Засідання комісії з питань забезпечення своєчасності і повноти сплати податків та погашення заборгованості із заробітної плати, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат.

Written by 1 admin on . Posted in Без категорії

Відбулося засідання комісії з питань забезпечення своєчасності і повноти сплати податків та погашення заборгованості із заробітної плати, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат, засідання робочої групи з легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення. На порядок денний виносились питання:

  1. Заслуховування представника ДВС про роботу, спрямовану на забезпечення виконання рішень судів щодо стягнення заборгованості по заробітній платі та іншим виплатам.
  2. Заслуховування керівників підприємств, організацій, фізичних осіб по питанню погашення заборгованості перед Управлінням пенсійного фонду України в м. Василькові та Васильківському районі.
  3. Заслуховування пояснення керівників підприємств міста Василькова за результатами проведеного аналізу фінансових показників діяльності, на яких зменшили перерахування податку на доходи фізичних осіб, і при цьому, за даними фінансової звітності, отримують прибутки.

Trackback from your site.

Leave a comment