РОЗШИРЕНА АПАРАТНА НАРАДА

Written on . Posted in Без категорії

20 серпня 2018 року під головуванням Васильківського міського голови Володимира Сабадаша відбулася розширена апаратна нарада з заступниками міського голови з питань діяльності органів виконавчої влади, секретарем міської ради, керівниками структурних підрозділів міської ради та її виконавчого комітету, директорами комунальних підприємств, начальниками управлінь, відділів, секторів міської ради, міськрайонних служб.
В ході наради керівники доповіли про стан справ на підприємствах, в установах та організаціях, які вони очолюють.
Зокрема:
1. Первак В.М. – начальник Васильківського відділу поліції ГУНп в Київській області – за 19 днів серпня 2018 року надійшло до відділу 438 заяв і повідомлень, з них 44 внесено до ЄРДР, в тому числі 10 фактів шахрайства, 3 самогубства, 1 –  пошкодження майна, 1 – хуліганство, 6 – раптових смертей, 3 – безвісти зниклих. З 88 фактів шахрайства, станом на сьогодні, розкрито тільки 16. Застереження для мешканців міста, особливо для літніх людей: шахраї діють виключно на психіку людей, тому, якщо Вам зателефонували з невідомого номеру і сповістили про якусь неприємну ситуацію з членами вашої родини, одразу телефонуйте за номером 102 або своїм рідним для перевірки факту.
2. Сук О.М. – начальник Васильківського РВ ГУ ДСНС України у Київській області – за минулий тиждень в місті стався один підпал. З 23 серпня 2018 року увесь особовий склад переходить на посилений режим роботи у зв”язку з проведенням святкових заходів з нагоди 27-ї річниці незалежності України.
3. Августинович Я.І. – головний лікар Васильківського районного центру первинної медико-санітарної допомоги – триває кампанія підписання декларацій з сімейними лікарями. Нагадування: нова Медична реформа вступає в силу тільки з 2019 року.
4. Пацало Л.М. – головний лікар Васильківської ЦРЛ – приємно, що до ЦРЛ прийшли працювати 21 лікар-новачки  різних медичних категорій і напрямків. Станом на сьогодні на гемодіалізі лікується 20 хворих. Дуже турбують випадки дитячого травматизму, які по місту і району перевищуюють показники.
5. Павлова Р.С. – начальник Управління культури, туризму та охорони культурної спадщини – 23 серпня 2018 року у в/ч А1789 о 08.30 годині відбудеться урочисте підняття Державного Прапору України, о 16.00 годині – святковий концерт з нагоди Дня Державного Прапору України. 24 серпня 2018 року відбудуться святкові заходи з нагоди 27-ї річниці незалежності України. Протягом дня  мешканців міста та гостей буде діяти демонстрація військової техніки та ретро автомобілів, етно-ярмарок, виїзна торгівля, розваги для дітей. З 16.00 до 22.00 години на центральній площі  відбудуться урочистості та святковий концерт. О 20.00 годині усіх маленьких мешканців запрошуємо на дитячий майданчик для перегляду мультфільму.
6. Перінська О.П. – секретар міської ради – щодо криміногенної обстановки в місті: особа, яка скоїла злочин – пошкодила майно – спокійно розгулює по місту, колеги-депутати поширюють на своїх сторінках у соціальних мережах відео злочину, але поліція не реагує. Це при тому, що були написані заяви щодо вказаних злочинів.

Trackback from your site.

Leave a comment

Закупівлі