Виставка з імпорту – China International Import Expo 2018

Written by 1 admin on . Posted in Виставка

З 05 по 10 листопада 2018 року в м. Шанхаї відбудеться наймасштабніша в Китаї виставка з імпорту – China International Import Expo 2018, яка прийматиме понад 150 000 учасників з більш ніж 100 країн світу. Зазначена виставка є першою міжнародною виставкою Китаю, орієнтованою на імпорт.
Тому участь України, а зокрема Київщини, – це добра нагода бути серед країн – лідерів, що представлять свої продукти та послуги на ринку Китаю, другому в світі за обсягами імпорту та споживання, а також для налагодження зв’язків з промисловцями та підприємцями з усього світу.
Україна планує представити свій експортний, інноваційний та туристичний потенціал єдиним національним стендом, концепція якого наразі розробляється Міністерством економічного розвитку і торгівлі України.
Враховуючи вищевикладене, просимо поінформувати Київську обласну державну адміністрацію щодо зацікавленості взяти участь у виставці та можливості взяти на себе фінансові витрати з презентації туристичного потенціалу столичного регіону в м. Шанхаї, а також надати пропозиції, ідеї, інформаційні матеріали щодо представлення туристичного потенціалу Київської області на єдиному національному стенді України.
Пропозиції щодо участі надсилати в управління культури, національностей та релігій Київської обласної державної адміністрації на електронну адресу: oblkultur@ukr.net

Trackback from your site.

Leave a comment