Васильківський міськрайнний центр зайнятості як помічник сучасним інноваційним технологіям.

Written on . Posted in центр зайнятості

Світ міняється і несе свої стереотипи, нову енергію змін, нові, сучасні інноваційні технології. Суспільство залюбки сприймає та використовує нове та вражаюче, що потім комфортно слугує у буденності.

Саме тому, Васильківський міськрайонний центр зайнятості допомагає  найскорішому  втіленню таких ідей керівникам новостворених підприємств укомплектовуючи  їх кваліфікованими кадрами та надаючи компенсацію єдиного внеску за кожного працівника, який прийнятий на новостворене робоче місце.

Товариство з обмеженою відповідальністю “МОДУЛЬДОМ КОНСТРАКШН”  – це      новостворене  підприємство, яке  спеціалізується на виробництві модульних, мобільних та каркасно-щитових споруд (дачні та садові дома, господарські блоки, будівельні побутові приміщення).

Як розповів директор товариства з обмеженою відповідальністю “МОДУЛЬДОМ КОНСТРАКШН”  Олег Плосконний ідея створення підприємства була простою:  зробити цей світ набагато легшим для життя, розпочавши  з малого – створення готових модульних споруд для вирішення нагальних питань наших споживачів. Модульні дома це сучасний, високо організаційний, функціональний простір.

Запрошений до Васильківського міськрайонного центру зайнятості Олег Плосконний був здивований можливостями, які надаються Державною службою зайнятості кожному підприємству, тому з задоволенням 10 серпня 2018 року провів міні-ярмарок вакансій  для безробітних, які були запрошені.

В ході заходу  з шукачами роботи на вакансію «бухгалтера» Олег Плосконний розповів про підприємство, умови праці, вимоги до працівників, рівень заробітної плати та відповів на запитання безробітних.

Безробітні, які були зацікавлені в представленій вакансії залишились для проведення співбесіди з директором підприємства та були запрошені на підприємство з метою ознайомлення з об’ємом робіт та умовами праці.

Всі присутні прийняли участь в жвавій дискусії та подякували фахівцям за запрошення та можливість спілкування з роботодавцем.

В свою чергу, заступник директора Васильківського міськрайонного центру зайнятості Юлія Тимченко обговорила з директором товариства Олегом Плосконним питання проведення навчання безробітних безпосередньо на підприємстві шляхом стажування та умови отримання компенсації єдиного соціального внеску.

 

 

Trackback from your site.

Leave a comment

Закупівлі