ОСТАННІ НОВИНИ З ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЙ

Written on . Posted in Без категорії

Жителів окупованого Донбасу не випускають з”ДНР” через комунальні борги

Жителі “ДНР” обирають між хлібом та комуналкою. Татажок бойовиків “ДНР” Олександр Захарченко заборонив випускати за межі “республіки” боржників по комуналці

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це йдеться у матеріалі 24 каналу.

Його автор Олексій Чибісов стверджує, що деколи сума комунальної платіжки лише трохи менша, ніж може заробити людина, яка живе в “ДНР”. Приміром, у Шахтарську, зазначає Чибісов, взимку люди викладали по 3 тисячі рублів за опалення, хоча розмір середньої зарплати – 5-7 тисяч.

Вся справа в тому, що на окупованій території в холодну пору року не економлять на вугіллі, адже в “ДНР” він у профіциті. А бойовики заради великих рахунків наказують комунальникам опалювати будинки так, щоб люди відкривали вікна.

Крім того, ще на 1,5 тисячі рублів тягне електроенергія. Таким чином, людям зі зрозумілих причин, часом доводиться обирати між оплатою комуналки та покупкою їжі. Багато хто обирають останнє.

Автор матеріалу зазначає, що жителі “ДНР” виживали за рахунок подвійних пенсій, отримуючи їх на території підконтрольній Києву.

“Але зараз отримати соцвиплати в Україні вони не можуть – вже кілька днів бойовики на блокпостах перевіряють людей на наявність боргів за комунальні послуги. Тих, хто винен  “ДНР” хоча б копійку, розгортають. Як вийти з ситуації, жителі окупованих територій поки не знають, адже це замкнене коло”, – йдеться в статті.

Trackback from your site.

Leave a comment

ВІДЖЕТ ПУБЛІЧНИХ ЗАКУПІВЕЛЬ