Зустріч в трудових колективах

Written by administrator on . Posted in Пенсійний фонд

Зустрічі в трудових колективах стали дієвим засобом роз’яснення пенсійного законодавства населенню. Виходячи з цього, Васильківське об’єднане управління Пенсійного фонду Київської області постійно працює у напрямку удосконалення роботи по забезпеченню вільного доступу громадян до об’єктивної і своєчасної інформації стосовно пенсійного забезпечення.

Так, 31 липня 2018 року заступник начальника управління Валентина Метьолкіна провела зустріч з трудовим колективом Порадівської сільської ради. Під час зустрічі представник управління розповіла про умови та принципи призначення пенсії, про запровадження централізованої системи призначення і виплати пенсій та про законодавчі зміни які відбулися в пенсійному забезпечені протягом останнього року.
Також заступник висвітлила основні питання, щодо дотримання норм законодавства в частині нарахування мінімальної заробітної плати, доплати до мінімального внеску та належного оформлення трудових відносин найманих працівників. Розповіла про можливості отримання роз’яснень з питань пенсійного забезпечення, переваги веб-порталу електронних послуг Пенсійного фонду України та отримання інформації за допомогою СМС –інформування.
Учасники зустрічей мали можливість поставити запитання та отримати на них вичерпні відповіді та одержали інформаційні буклети.

Trackback from your site.

Leave a comment