Засідання виконавчого комітету Васильківської міської ради

Written on . Posted in Виконком, Міський голова

Васильківський міський голова Володимир Сабадаш провів сьогодні чергове засідання виконавчого комітету. На порядок денний виносились питання:

1.  Про схвалення звіту про виконання бюджету міста Васильків за І півріччя 2018 року.
2.  Про схвалення проекту змін до рішення тридцять четвертої позачергової сесії Васильківської міської ради сьомого cкликання від 19 грудня 2017 року № 10-34п/ч –VІI «Про міський бюджет м. Васильків на 2018 рік».
3.  Про надання матеріальної допомоги.
4.  Про додаткові заходи на виконання у 2018 році міських Програм.
5.  Про виділення коштів з резервного фонду бюджету міста.

6.  Про передачу матеріально-технічних засобів.
7.  Про підсумки роботи щодо розгляду звернень громадян, що надійшли до виконавчого комітету Васильківської міської ради за І півріччя 2018 року.
8.  Про підсумки роботи адміністративної комісії виконавчого комітету Васильківської міської ради за І півріччя 2018 року.
9.  Про внесення змін до складу координаційної ради з питань розвитку підприємництва.
10. Про надання дозволу для здійснення виїзної торгівлі овочами та фруктами.
11. Про надання дозволу фізичній особі-підприємцю на розміщення дитячого розважального майданчика з атракціонами на центральній площі міста Василькова.
12. Про затвердження положення про комісію по призначенню житлових субсидій мешканцям міста Василькова .
13. Про проведення легкоатлетичного пробігу VasylkivRun 2018.
14. Про проведення фотоконкурсу «Спортивна історія міста»
та затвердження Положення про фотоконкурс «Спортивна історія міста».
15. Про квартирний облік.
16. Про переведення особового рахунку на квартиру в м. Василькові.
17. Про реєстрацію в гуртожитку без проживання.
18. Про видачу ордерів на кімнати в гуртожитках.
19. Про виведення з категорії службового житла.
20. Про оформлення права власності на квартиру.
21. Про видачу свідоцтва про право власності на кімнату в гуртожитку.
22.  Про затвердження тарифу на послуги з холодного водопостачання Київському квартирно-експлуатаційному управлінню для потреб комунального підприємства «Комбінат комунальних підприємств м. Василькова».
23. Про списання з балансу комунального підприємства «Комбінат комунальних підприємств м. Василькова» житлового будинку.
24. Про встановлення поточних індивідуальних технологічних нормативів використання питної води для Товариства з обмеженою відповідальністю «Житлово-експлуатаційна компанія «Столичний» м. Василькова Київської області.
25. Про затвердження витягів з Протоколу № 3 засідання комісії з розгляду питань щодо надання дозволу на відключення споживачів від централізованого опалення від 20 липня 2018 року.
26. Про присвоєння поштової адреси об’єктам нерухомого майна.
27. Про присвоєння поштової адреси житловому комплексу.
28. Про впорядкування адреси земельній ділянці.
29. Про надання дозволу на розробку паспорту прив’язки тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності.
30. Про затвердження Умов організації та проведення конкурсу з перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування в м. Васильків.
31.  Про затвердження складу конкурсного комітету для організації та проведення конкурсу на право перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування міста Василькова.
32. Про встановлення мораторію на розміщення новозбудованих тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності на території військового містечка № 11 м. Василькова.
33. Про внесення змін до переліку будинків, які відносяться до групи багатоповерхових будинків (лот №5), затвердженого рішенням виконавчого комітету Васильківського міської ради №193 від «Про призначення управителів багатоквартирних будинків (групи будинків) в м.Василькові Київської області.
34. Про погодження штатної чисельності працівників комунального підприємства «Комбінат комунальних підприємств м. Василькова».
35. Про встановлення норм витрат водоспоживання та водовідведення для населення, підприємств та  організацій міста Василькова.

Tags:

Trackback from your site.

Leave a comment

Закупівлі