Розширена апаратна нарада

Written on . Posted in Міська влада, Міська рада

Сьогодні, 30 липня 2018 року, відбулася розширена апаратна нарада із заступниками міського голови з питань діяльності органів виконавчої влади, керівниками структурних підрозділів міської ради та її виконавчого комітету, директорами комунальних підприємств, начальниками управлінь, відділів, секторів міської ради, міськрайонних служб під головуванням Васильківського міського голови Сабадаша В.І. В ході наради керівники доповіли про стан справ на підприємствах, в установах та організаціях, які вони очолюють.

Зокрема:
1. Первак В.М. – начальник Васильківського відділу поліції ГУНп в Київській області – за липень місяць зареєстровано 624 заяви і повідомлення, з них внесено до ЄРДР – 63: 5 фактів збереження наркотиків, 22 крадіжки, 1 ДТП, 12 раптових смертей, 6 шахрайств, 2 самогубства та 1 спроба. З 24 липня у Київській та інших областях України проводиться комплекс цільових заходів під умовною назвою «Перевізник». Головною метою відпрацювання є профілактика аварійності та зниження тяжкості її наслідків на пасажирському транспортні, дотримання водіями і перевізниками вимог Правил дорожнього руху та Правил перевезення пасажирів.
Під час перевірок транспортних засобів, якими здійснюють перевезення пасажирів, особлива увага приділяється технічному стану транспортних засобів, наявності та справності аварійних виходів, розташуванню місць для сидіння, організації передрейсового контролю технічного стану автобусів та проведення щозмінного медичного огляду водіїв.
Так, станом на 30 липня працівниками сектору превенції та поліцейськими сектору реагування патрульної поліції було виявлено 12 фактів порушення законодавства допущених водіями маршрутних транспортних засобів: керування автобусами, які не пройшли обов’язковий технічний контроль – 1, перевезення пасажирів понад встановлену кількість – 2, порушення правил зупинки під час посадки (висадки) пасажирів – 1, відхилення від визначеного маршруту руху – 8.
Під час проведення комплексу цільових заходів під умовною назвою «Перевізник» поліцейськими було складено 14 адміністративних матеріалів, щодо порушення Правил дорожнього руху водіями маршрутних транспортних засобів, в тому числі й за статтею 130 (керування транспортними засобами або суднами особами, які перебувають у стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп’яніння або під впливом лікарських препаратів, що знижують їх увагу та швидкість реакції) Кодексу України про адміністративні правопорушення.


2. Сук О.М. – начальник Васильківського РВ ГУ ДСНС України – за минулий тиждень сталося 2 пожежі. Побільшало випадків загибелі людей на водних об”єктах. Проводиться робота з відпочиваючими на водоймах щодо безпеки і правил поведінки на воді.


3. Августинович Я.І. – головний лікар Васильківського районного центру первинної медико-санітарної допомоги – проводиться робота в установах і організаціях щодо підписання електронних декларацій із сімейними лікарями.
4. Дащенко Л.В. – начальник відділу з питань звернень громадян – за минулий тиждень надійшло11 звернень громадян, 3 запити на публічну інформацію та 3 урядові щодо відсутності в ЦРЛ лікарняних листів.
5. Козак Л.О. – начальник відділу освіти – розпочався ІІІ заїзд оздоровлення васильківських школярів. Продовжуються ремонтні роботи у закладах освіти.
6. Кулівник М.М. – заступник начальника управління, начальник відділу культури – продовжується виставка ікон “Православна моя Україна” у міському краєзнавчому музеї.

7. Бурсова Л.П. – начальник управління соціального захисту населення – протягом тижня прийнято 87 рішень щодо призначення державних допомог, видано направлення 1 дитині-інваліду в центр фізичної реабілітації “Крок за кроком” та 1  дитині-інваліду в центр фізичної реабілітації “Вільний рух”, направлено 4 дитини з обмеженими можливостями у Васильківський міський центр соціальної реабілітації “Здоров”я”, прийнято 15 заяв на щорічну разову грошову допомогу від інвалідів по слуху, зору 1, 2 групи.

Tags:

Trackback from your site.

Leave a comment

Закупівлі