ЗУСТРІЧ З ТИМЧАСОВО БЕЗРОБІТНИМИ ГРОМАДЯНАМИ

Written by administrator on . Posted in Пенсійний фонд

Про легалізацію заробітної плати, як основи стабільного майбутнього кожного українця, розмір пенсії у майбутньому, про який має подумати кожен з працездатних осіб працевлаштовуючись, основні законодавчі аспекти пенсійної реформи йшлося сьогодні,  на семінарі з тимчасово безробітними у Васильківському міськрайонному центрі зайнятості.

Заступник начальника управління Валентина Метьолкіна та заступник начальника відділу адміністрування, супроводження інформаційних систем, електронних реєстрів та захисту інформації Алла Петреченко розповіли громадянам про переваги отримання легальної заробітної плати, забезпечення соціальними гарантіями при офіційному працевлаштуванні. Також поінформували про реєстрацію на веб-порталі електронних послуг Пенсійного фонду України як можливості контролювати страховий стаж, СМС-інформування від Пенсійного фонду,  роз’яснили вплив перебування на обліку в центрі зайнятості на майбутню пенсію. Ознайомили присутніх із змінами, які відбулися у пенсійному законодавстві, умовами призначення різних видів пенсій, перспективою накопичувальної системи в майбутньому.

По завершенню зустрічі роздано інформаційні буклети з пенсійної тематики, веб-порталу, СМС-інформування, надано кваліфіковані відповіді на запитання присутніх.

Tags:

Trackback from your site.

Leave a comment