ПІДВЕДЕНО ПІДСУМКИ ЗА І ПІВРІЧЧЯ 2018 РОКУ

Written by administrator on . Posted in Пенсійний фонд

17 липня 2018 року під головуванням першого заступника начальника головного управління Пенсійного фонду України у Київській області Василя Верещака проведено виїзну підсумкову нараду за результатами роботи Васильківського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області в І півріччі 2018 року на ТОВ Фірма «О.Д. Пролісок». На нараді були присутні голова Велико-Вільшанської сільської ради Світлана Гайдаєнко, заступник генерального директора ТОВ Фірми «О.Д. Пролісок» Євген Янковський, директор департаменту виробництва Олена Потребчук, працівники управління та працівники підприємства.

ТОВ Фірма «О.Д. Пролісок» (http://symbiter.ua/uk/) є одним з найкращих роботодавців та одним з найкращих платників Васильківського району, завдяки якому наповнюються місцеві бюджети та бюджет Пенсійного фонду. На підприємстві працює 143 особи, середня заробітна плата яких на рівні середньообласного показника по галузі.

Васильківське об’єднане управління Пенсійного фонду України Київської області тісно співпрацює з підприємством, на якому неодноразово проводилися зустрічі з трудовим колективом, виїзні прийоми громадян, значною є співпраця з кадровою службою в частині перевірки та підготовки документів майбутніх пенсіонерів.

Перед початком наради перший заступник начальника головного управління Пенсійного фонду України у Київській області Василь Верещак та начальник управління Ганна Проскурня відвідали Велико-Вільшанську сільську раду та відділення поштового зв’язку в с. Велика Вільшанка, провели опитування пенсіонерів.

На нараді звітували начальник управління, заступники начальника управління та керівники відділів, які проінформували про позитивні напрацювання та проблемні питання, над вирішенням яких необхідно працювати у подальшому. Зокрема зазначили, що на обліку в управлінні перебуває 28655 пенсіонерів, середній розмір пенсійної виплати яких складає 2351,86 грн. До управління надійшло 3462,4 тис. грн зі сплати страхових внесків та відшкодування пільгових пенсій, що становить 142,2% виконання плану, загальна заборгованість з платежів до управління становить 1028,4 тис. грн, що на 35 тис. грн менше до початку На веб-порталі електронних послуг зареєстровано 21397 користувачів. Особливу увагу звернули на обслуговування громадян, зокрема, на віддалених робочих місцях. У Васильківському районі функціонує 3 пункти обслуговування громадян  (смт. Глеваха, смт. Калинівка, смт Дослідницьке) та 2 агентські пункти (с. Барахти, с. Яцьки), де протягом першого півріччя прийнято понад 500 осіб.

Підводячи підсумки наради Василь Верещак позитивно оцінив роботу управління та наголосив на співпраці з місцевими органами виконавчої влади та фіскальною службою, на необхідності активізації інформаційно-роз’яснювальної роботи щодо детінізації та легалізації заробітної плати.

Після закінчення підсумкової наради першим заступником начальника головного управління Пенсійного фонду України Київської області Василем Верещаком та головним спеціалістом управління Оленою Журавель проведено виїзний прийом громадян для працівників підприємства.

Tags: ,

Trackback from your site.

Leave a comment