Гідний рівень оплати праці, легалізація трудових відносин, в майбутньому забезпечить належний соціальний захист та достойні пенсії

Written by administrator on . Posted in Пенсійний фонд

Контроль за дотриманням законодавства щодо підвищення рівня  мінімальної заробітної  плати та її легалізація є одним із пріоритетних напрямів роботи управління, оскільки це не тільки збільшення  надходжень до бюджетів усіх рівнів, а й забезпечення соціального захисту працюючих.

В управлінні щомісячно проводиться моніторинг відомостей Реєстру застрахованих осіб,  за результатами  якого інформацію щодо суб’єктів господарювання, в звітності яких вбачаються ознаки використання праці неоформлених працівників та які нараховують найманим працівникам та керівникам заробітну плату менше мінімально встановленого законодавством рівня.  Дана інформація передається до ГУ Держпраці у Київській області, ГУ ДФС у Київській області та до місцевої та районної влади для розгляду на засіданнях робочих груп з питань легалізації заробітної плати.

На виконання протокольного доручення голови Київської обласної державної адміністрації, керівництвом управління проводяться особисті зустрічі з керівниками та головними бухгалтерами підприємств та організацій. На яких обговорюються причини низького рівня середньої заробітної плати та шляхи її підвищення. Адже гідний рівень оплати праці, легалізація трудових відносин, в майбутньому забезпечить належний соціальний захист та достойні пенсії.

Trackback from your site.

Leave a comment