Анатолій Марущак: МОЛОДЬ МАЄ РОЗВИВАТИ РІДНУ УКРАЇНУ

Written on . Posted in Патріотичне виховання

Маю значний досвід спілкування з молоддю, який дає право стверджувати, що сім’я, освітні заклади, громадські та релігійні інституції не дають підростаючому поколінню необхідних знань для її повномірної і вдалої участі в розвитку України. Через це, та інші обставини, значне число молоді покидає рідний край, в пошуках заробітку.

Водночас в Україні погіршується духовно-моральна атмосфера. В школах і інших навчальних закладах все частіше мають місце прояви знущань і жорстокості фізично сильніших щодо слабших. Не мало молодих людей потрапляє в тенета різних небезпечних спокус. В суспільному житті стрімко розвиваються такі потворні явища як корупція, шахрайство, алкоголізм, наркоманія, гомосексуалізм, сутенерство, статева розпуста, лихослів’я, ігроманія, комп’ютерна залежність, самогубство… Маємо стрімке вимирання співвітчизників, деградацію інституту сім’ї, погіршення міжлюдських відносини, невігластво, байдужість до чужого болю, до держави. Бажання молоді податися з рідного краю в чужі світи досягло загрозливих ознак. Втрачаємо генофонд, а отже майбутнє. Може статися так, що Україну покине найбільш продуктивна молодь, а старше прооління залишиться без засобів для існування. Є загроза, що на місце вибулої молоді в Україну прибуде значна кількість мігрантів з Ближнього Сходу, Африки та Азії. Миритися з таким розвитком подій означає бевідповідально ставитись до життя України, а, отже, до своїх нащадків і особисто до себ. Адже ж, насправді, живемо в благодатній, обдарованій природою, в одній з найбагатших в Європі за ресурсами і можливостями країні. Єдине, що треба зробити, так це переосмислити ставлення до життя, організуватися, напрацювати систему заходів і змінювати країну, починаючи з нашого міста Василькова. Сподіваюсь, що батьки підлітків першими відгукнуться і візьмуть участь в різних заходах для порятунку України від деградації. Вважаю, що слід розпочати з розгортання в місті цілеспрямованого духовно-морального і патріотичного просвітнцтва. Маю надію, що не байдужі громадяни і місцеві ЗМІ візьмуть активну участь у цій винятково важливій справі. Зазначу, що міська влада на чолі з Васильківським міським головю сприяють реалізації Указу Президента України «Про статегію національно-патріотичного виховання дітей та молоді». Сподіваюсь на відгуки і пропозиції. Звертайтеся, мій тел. 068 802 55 87

Голова Координаційної ради з питань патріотичного виховання при виконавчому комітеті Васильківської міської ради Анатолій Марущак.

Trackback from your site.

Leave a comment

Закупівлі