Міні-ярмарок вакансій – послуга Васильківського міськрайонного центру зайнятості для роботодавців

Written by administrator on . Posted in центр зайнятості

05 липня 2018 року в Васильківському міськрайонному центрі зайнятості відбувся міні-ярмарок вакансій на замовлення «Київської дирекції залізничних перевезень «Південно-Западної залізниці» ПАТ «Українська залізниця».

На початку заходу директор Васильківського міськрайонного центру зайнятості Олена Миколайчук ознайомила присутніх із станом ринку праці міста та району та вимогами, які сьогодні висувають роботодавці до найманих працівників та представила присутнім представника роботодавця Марину Арендарчук.

Київська дирекція залізничних перевезень — виробничий підрозділ Регіональної філії «Південно-Західна залізниця» ПАТ «Українська залізниця». Київська дирекція є однією з п’ятьох дирекцій Південно-Західної залізниці.

Дирекція обслуговує столицю України — місто Київ, а також більшу частину Київської області (окрім півдня), західну половину Чернігівської області та незначні ділянки Черкаської та Полтавської областей. На території, що обслуговує дирекція, проживає приблизно 4,5 млн осіб.

Підприємство надає послуги з перевезення багажів та пасажирів, завантаження та розвантаження вантажів та інші та розташоване за адресою:  м. Київ, вул. Уманська, 5.

Помічник начальника станції по кадрам Марина Арендарчук презентувала присутнім підприємство, охарактеризувавши основні напрямки його діяльності. Надала вичерпну інформацію про характер та режим роботи, умови оплати праці, специфіку виконання робіт, а також вимоги до претендентів за кожною із представлених вакансій, соціальний пакет: оплата лікарняних, щорічних відпусток, обов’язкове соціальне страхування, відшкодування витрат пов’язаних з відрядженням та інші гарантії і компенсації. В ході заходу відповіла на питання, які цікавили безробітних. В результаті міні-ярмарку більшість з присутніх безробітних зацікавились працевлаштуванням на підприємство, залишившись після проведення заходу на особисту співбесіду.

Trackback from your site.

Leave a comment