Святкові заходи з нагоди відзначення Дня Національної поліції України

Written by administrator on . Posted in Cвята, Поліція

04 липня 2018 року у місті Васильків відбулися святкові заходи з нагоди відзначення 3-ї річниці створення Національної поліції України. Привітати поліцейських та працівників поліції завітали Васильківський міський голова Сабадаш Володимир, Іванович, голова  Васильківської районної ради Балансинович Наталія Олександрівна, голова Васильківської райдержадміністрації Одинець Владислав Іванович, в ході чого гості подякували поліцейським Васильківського відділу та його начальнику полковнику поліції Перваку Василю Михайловичу  за сумлінну службу та відданість своїй справі.

Найкращим співробітникам були вручені грамоти виконавчого комітету Васильківської міської ради та подяки Васильківської районної ради і Васильківської районної державної адміністрації, грамоти Київської обласної профспілкової організації.

Керівник Васильківського відділу Національної поліції Василь Первак нагородив відзнаками поліції очільників району та міста за глибоку співпрацю і допомогу поліції. Також під час заходу присутні вшанували пам’ять тих правоохоронців, котрі загинули під час виконання своїх службових обов’язків.

Крім цього, на свято завітали голова Громадської організації «Відсіч» Сергій Бірюков та  протоієрей Української Православної Церкви отець Володимир Ільницький, які теж щиро привітали усіх поліцейських зі святом, побажавши успіхів у службі та найголовніше – міцного здоров’я та миру в країні.

Святковий настрій на сцені та в залі створювали артисти міського Будинку культури та вихованці Васильківського міського центру дитячої та юнацької творчості.

Trackback from your site.

Leave a comment