Допомога роботодавцю Васильківського району у пошуку кваліфікованих працівників

Written by administrator on . Posted in центр зайнятості

Задоволення потреб роботодавця у кваліфікованих працівниках  це важливий напрямок роботи Васильківського міськрайонного центру зайнятості. З цією метою директором міськрайонного центру зайнятості Оленою Миколайчук проводяться особисті зустрічі з роботодавцями міста та району для проведення роз’яснювальної роботи  щодо можливостей центру зайнятості.

Так, 03 липня 2018 року в міськрайонному центрі зайнятості відбулась зустріч з генеральним директором  товариства з обмеженою відповідальністю «Агропромсантехенергосервіс» Володимиром Мельником. У ході зустрічі Олена Миколайчук обговорила питання вакантних місць на підприємстві та організаційні питання професійного навчання зареєстрованих безробітних  у навчальному закладі на замовлення роботодавця, з послідуючим працевлаштуванням після завершення навчання.

Володимир Мельник розповів про умови праці та потреби підприємства у кваліфікованих працівниках на відкриті вакансії «машиністів крана автомобільного» та можливості проведення навчання безпосередньо на підприємстві. Також,  в ході розмови Олена Миколайчук  розповіла про отримання в Васильківському міськрайонному центрі зайнятості компенсаційної виплати ЄСВ за умови створення нових робочих місць та компенсацію коштів за працевлаштованих осіб, які належать до категорії внутрішньопереміщених осіб,  можливості організації робіт тимчасового характеру та багато іншого.

Сторони домовились про подальшу співпрацю та організацію професійного навчання  безробітних, які перебувають на обліку на замовлення підприємства.

В даний час всі бажаючі можуть звернутися до Васильківського міськрайонного центру зайнятості за телефоном (04571) 2-10-09 та приєднатися до групи, яка розпочне навчання в вересні 2018 року.

Trackback from your site.

Leave a comment