Щорічний фестиваль “Свято Івана Купала”

Written by administrator on . Posted in Культура

Щорічний фестиваль “Свято Івана Купала” відбудеться 6 липня 2018 року у селі Чубинське, Бориспільського району Київської області.  Це дійство традиційно об’єднує глядачів різного віку: від дітей до старшого покоління, адже під час фестивалю кожен знайде для себе вид відпочинку до душі.

Для усіх відвідувачів будуть організовані майстер-класи, українські танці та різноманітні розваги.
Свято Івана Купала в Чубинському відбувається вже вшосте на батьківщині Павла Платоновича Чубинського – видатного українського етнолога, фольклориста, поета, автора гімну України. Символічним є те, що українські пісні та традиції лунають на батьківщині Павла Чубинського, який здійснив величезний вклад у збереження українського фольклору – завдяки його праці (записував мелодику та тексти пісень в нотному вигляді) тисячі пісень було донесено до наших днів.
На сцені свята виступатимуть такі виконавці:
Народний аматорський колектив “Червона Калина” (с. Велика Олександрівка). Колектив є постійним учасником всіх культурно-масових заходів, що проводяться в селах Велика Олександрівка та Чубинське, а також виїздить з концертами в інші райони Київської області і за її межі.
Ансамбль української народної пісні Бортничанка.
Ірина Ящишин – талановита випускниця Великоолександрівської школи мистецтв і ремесел, студентка Київської муніципальної академії естрадного та циркового мистецтва ім.Л.Утьосова, лауреат І премії та володарка Гран-прі чисельних конкурсів і фестивалів.
Гурт Царина (м. Київ) –  це молодий гурт дівчат та хлопців, які цікавляться фольклором і намагаються відтворювати старовинні пісні в автентичній манері.
Гурт “Баламути” (м. Київ) – має у своєму репертуарі традиційні танці та музику Західної, Північної та Центральної України. Гурт проводить майстер – класи по грі на музичних інструментах, з традиційних танців, ігор та забав.
Гурт “Folknery” – український музичний гурт, відомий також своєю мандрівницькою та етнографічною діяльністю. Заснований подружжям митців і мандрівників, Володимиром Мулярем та Яриною Квіткою. Виступав з різним складом на великих та малих сценах багатьох країн світу, брав участь та перемагав у фестивалях і конкурсах. Folknery – це поєднання українського фольклору з музичною енергією Світу. Це український “білий” спів вкупі з барабанним “чорним” шаленством. Це етнографічні мандри по селах в пошуках забутих пісень. Це нетрадиційне звучання традиційної пісні.
Етно-рок фундація «TaRuta»  — український гурт з Києва, що виконує етнічну музику у стилі World Music. Заснований у 2007 році. Команда дослідників фольклору та професійних естрадних музикантів, яка експериментує і вносить сучасні музичні віяння в автентичний український фольклор.

Trackback from your site.

Leave a comment