ВІТАННЯ МІСЬКОГО ГОЛОВИ З ДНЕМ КОНСТИТУЦІЇ УКРАЇНИ

Written by administrator on . Posted in Міський голова

Шановні васильківці!

Від імені Васильківської міської ради, її виконавчого комітету, депутатського корпусу щиро вітаю з нагоди одного з головних державних свят – Дня Конституції України!

28 червня ми святкуємо початок історії сучасної незалежної України. Конституція увійшла в суспільне життя як головний оберіг державності і демократії, гарант незалежності і соборності України. Хай мир і взаєморозуміння сприяють подальшій розбудові нашої державності.

Я бажаю кожному з нас терпіння та віри в те, що з кожним новим роком, з кожним новим поколінням наша країна ставатиме кращою і міцнішою, такою, яку ми та весь світ буде вважати дійсно конституційно розвиненою, правовою європейською державою.

Тож нехай це свято додає нам сил та впевненості для досягнення поставлених цілей на благо нашої держави та громади міста.
Цього світлого й урочистого дня від усього серця бажаю вам, шановна Васильківська громадо, здоров’я, мирного неба над нашою славетною Батьківщиною, добробуту й затишку у ваших оселях, сімейного щастя,  натхнення та плідної праці в ім’я нашого спільного кращого майбутнього!

З повагою,

Міський голова Володимир Сабадаш

Trackback from your site.

Leave a comment