ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ ВАСИЛЬКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Written by administrator on . Posted in Виконком

26 червня 2018 року під головуванням Васильківського міського голови Володимира Сабадаша відбулося чергове засідання виконавчого комітету Васильківської міської ради.  На порядок денний виносились питання:

 1. Про надання матеріальної допомоги.
 2. Про здійснення контролю за охороною праці та забезпеченням соціального захисту працівників підприємств, установ та організацій усіх форм власності, які зареєстровані та проводять свою діяльність на території міста Василькова.
 3. Про проведення літніх кінотеатрів.
 4. Про затвердження технологічних карток на адміністративні послуги.
 5. Про організацію роботи по проведенню інвентаризації об’єктів туристичної інфраструктури міста.
 6. Про затвердження інформаційних і технологічних карток адміністративних послуг на розміщення виїзної(виносної) торгівлі
 7. Про утворення комісії з розгляду питань надання одноразової щорічної   адресної грошової допомоги сім’ям, які складаються з двох та більше осіб з інвалідністю, одиноким  особам з інвалідністю, особам з інвалідністю по зору та слуху І та ІІ групи за рахунок коштів обласного бюджету.
 8. Про захист житлових та майнових прав дитини.
 9. Про затвердження положення про комісію з питань захисту прав дитини.
 10. Про квартирний облік
 11. Про реєстрацію в гуртожитку без проживання
 12. Про видачу ордерів на кімнати в гуртожитках
 13. Про виведення з категорії службового житла
 14. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Васильківської міської ради від 30.07.2014 № 211 «Про дозвіл на розробку проекту індивідуального (автономного) теплопостачання і відокремлення від мереж ЦО і ГВП»
 15. Про встановлення норм витрат водоспоживання та водовідведення для населення, підприємств та організацій міста Василькова
 16. Про визначення балансоутримувачем інтерактивного куточка відпочинку «Сонячне дерево» та Алеї сакур у м. Василькові комунальне підприємство «Комбінат комунальних підприємств м. Василькова»
 17. Про обладнання за рахунок міського бюджету квартир індивідуальними системами опалення у відповідних житлових будинках, з подальшим відключенням цих житлових будинків від системи централізованого опалення.
 18. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Васильківської міської ради про надання КП «Васильківтепломережа» дозволу на виведення з експлуатації трубопроводів мережі гарячого водопостачання та пов’язаного з нею обладнання що використовувалося для приготування та подачі гарячої води.
 19. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Васильківської міської рад від 31.10.2017 № 448 «Про надання дозволу на розробку паспорту прив’язки тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності».
 20. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Васильківської міської ради від 28.10.2016 № 412 щодо надання дозволу на розробку паспорту прив’язки тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності.
 21. Про надання дозволу на розробку паспорту прив’язки двох зблокованих тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності.

 

Trackback from your site.

Leave a comment