Підтримаємо жінок, які залишилися без чоловічої опори

Written by administrator on . Posted in Вшанування

23 червня 2018 року в м. Києві  відбувся захід присвячений Міжнародному Дню вдів за участю представників Київської обласної адміністрації, громадських організацій, вдів та матерів  Героїв Небесної сотні, загиблих учасників антитерористичної операції, воїнів – інтернаціоналістів, ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС. Цей День закликає звернути увагу на проблеми жінок, які залишилися без чоловічої підтримки.

У парку «Перемога» біля пам’ятника Матері – вдови відбувся молебень за загиблими, покладання квітів до пам’ятника.

З вступним  словом виступила вдова Героя Небесної Сотні, громадський діяч Швець Тамара  Василівна, яка закликала уряд держави приділити особливу увагу становищу вдів та  їх дітей, матерів. Наголосила, що всі жінки, які втратили чоловіків, синів  повинні користуватися всіма правами, які передбачені  законодавством України.

В будинку культури «Арсенал» для вдів та матерів  Героїв Небесної сотні, загиблих учасників антитерористичної операції, воїнів – інтернаціоналістів, ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС за участі самодіяльних колективів відбувся концерт.

Завдяки  міському голові Сабадашу Володимиру Івановичу, який  організував перевезення до м. Київа та у зворотньому  напрямку, вдови та матері м. Василькова були присутні на заході.

 

Trackback from your site.

Leave a comment