Заходи з нагоди відзначення Дня Скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні.

Written by 1 admin on . Posted in Вшанування, Громада

З нагоди відзначення Дня скорботи і вшанування пам`яті жертв війни в Україні 22 червня 2018 року у місті Василькові біля Меморіалу Слави відбувся мітинг-реквієм та покладання квітів до пам’ятника Невідомому Солдату і пам’ятних плит загиблих васильківців. Щороку, в цей день український народ вшановує світлу пам’ять мільйонів земляків, життя яких обірвала Друга світова війна.
Горем і болем вона увірвалась в кожну українську домівку, кривавою лінією пройшла через кожне серце, кожну долю. Учасники мітингу схилили голови та хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих в роки Другої світової війни і загиблих воїнів на Сході країни. Васильківський міський голова Володимир Сабадаш, звертаючись до присутніх, зазначив: «Для мільйонів людей 22 червня 1941 року трагічна дата. Цей день став початком найкривавішої війни в історії українського народу. Сьогодні ми повинні згадати тих, хто у жорстокій битві виборював перемогу та поліг смертю хоробрих на фронтах, в катівнях, таборах смерті. Нажаль, знову в нашій країні відбуваються військові дії, гинуть люди, руйнуються міста. Тисячі знедолених людських життів… Але наші мужні захисники, як і багато років назад їх діди та батьки, виборють свободу рідної землі. Ми віримо в незламний дух наших патріотів та в те, що в Україні нарешті настане довгоочікуваний мир. Шановні васильківці, схилимо голови та пом’янемо душі всіх загиблих. Світла їм пам’ять! А нам усім миру, єдності, злагоди, сили та стійкості!»
Голова Васильківської організації ветеранів Агєєв О.В. у своїй промові наголосив: «Наш священний обов’язок – навіки зберегти пам’ять про тих, хто відстояв Перемогу в цій жахливій війні. Слава їм, вічна і світла пам’ять!»
Вихованці Народного хореографічного колективу «Веселка» своїм танцем ніби перенесли учасників мітингу у той далекий 1941 рік, коли випускники шкіл танцювали випускні вальси, зустрічали світанок, а на ранок почули сумну чорну звістку про початок війни.
Неможливо було без сліз слухати вірш «Дві душі» у виконанні учасника антитерористичної операції Вадима Слобожана.
Всі, хто здобував і здобуває Перемогу, навічно залишаться у вдячній пам’яті нащадків, а спомин про них передаватиметься з покоління в покоління.
 

Trackback from your site.

Leave a comment