ЗАСІДАННЯ РОБОЧОЇ ГРУПИ З ПИТАНЬ ЛЕГАЛІЗАЦІЇ ЗАРОБІТНОЇ ПЛАТИ ТА ЗАЙНЯТОСТІ НАСЕЛЕННЯ

Written on . Posted in соціальний захист

21 червня 2018 під головуванням заступника Васильківського міського голови Перепелиці Леоніда Олеговича відбулося засідання комісії з питань забезпечення своєчасності і повноти сплати податків та погашення заборгованості із заробітної плати, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат та засідання робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення міста Василькова.

У засіданні взяли участь керівники відділів та управлінь, які є членами комісії робочої групи, секретар апарату Васильківської  міської ради Перінська О.П. та депутати Васильківської міської ради Бруква М.Д., Струк А.А.

На засідання були запрошені боржники та представники підприємств які нараховують та сплачують заробітну плату застрахованим особам менше законодавчо встановленого мінімального розміру.

На засідання комісії з питань забезпечення своєчасності і повноти сплати податків та погашення заборгованості із заробітної плати, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат було запрошено 9 фізичних осіб підприємців, з яких з’явився 1. На засідання робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення міста Василькова було запрошено 15 підприємств, з яких з’явилося 3.

З роботодавцями проведено роз’яснювальну роботу щодо дотримання вимог чинного законодавства по виплаті заробітної плати, легального використання найманої робочої сили, дотримання мінімальних гарантій в оплаті праці, заповнення звітності по єдиному соціальному внеску.

За результатами засідання роботодавцям рекомендовано вжити всіх можливих заходів з метою додержання чинного трудового законодавства щодо виплати заробітної плати не нижче від мінімального розміру та в подальшому здійснювати виплату заробітної плати згідно вимог чинного законодавства.

Trackback from your site.

Leave a comment

Закупівлі