В Управлінні пенсійного фонду пройшов „День відкритих дверей” для роботодавців міста та району

Written by administrator on . Posted in Пенсійний фонд

19 червня 2018 року в управлінні пройшов „День відкритих дверей” для роботодавців міста та району. „День відкритих дверей” є досить ефективним засобом комунікації з громадськістю і сприяє більш тісному спілкуванню та обізнаності громадян в питаннях пенсійного забезпечення

Під час заходу Ганна Проскурня ознайомила присутніх зі специфікою роботи та основними напрямками роботи Фонду. Розповіла про переваги  офіційного працевлаштування; роз’яснила, як  тіньова зайнятість та зарплата “у конвертах” позбавляють можливості належного захисту на випадок непрацездатності та інших соціальних гарантій, а також наголосила, що розмір пенсії особи залежить від страхового стажу та розміру заробітної плати, з якої сплачено внески.

Цікавою була інформація про роботу веб-порталу Пенсійного фонду України, що дає змогу кожному громадянину індивідуально здійснювати постійний контроль за даними, які впливають на його соціальні права. Також одним із джерел інформації про пенсійне забезпечення громадян країни є відомче видання Пенсійного фонду України «Пенсійний кур’єр».

Зустріч пройшла у плідній атмосфері, всі присутні отримали поради та вичерпні  відповіді на поставлені запитання.

По закінченню зустрічі було проведено флешмоб на підтримку легальної зайнятості.

Trackback from your site.

Leave a comment