СПІЛЬНА НАРАДА ДЕРЖПРАЦІ ТА ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ міста Васильків

Written by administrator on . Posted in Пенсійний фонд

19 червня  у рамках виконання Плану заходів координації спільних дій відомств по виявленню фактів використання праці неоформлених працівників була проведена спільна нарада за участі начальника Васильківського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області Ганни Проскурні, першого заступника начальника Головного управління Держпраці у Київській області Владислава Андрієнка, головного державного інспектора Головного управління Держпраці у Київській області Вікторії Шандурської, головного державного податкового ревізора-інспектора ГУ ДФС у Київській області Людмили Лагути.

На нараді також були присутні представники підприємств, установ, організацій та фізичних осіб підприємців, які допустили порушення в оплаті праці найманих працівників.

Представники  Головного управління Держпраці у Київській області розповіли про здійснення державного контролю за додержанням законодавства про працю та зайнятість населення, в тому числі щодо дотримання мінімальних держаних гарантій в оплаті праці, легалізації заробітної плати, зокрема,  про повноваження інспекторів праці. Повідомили про адміністративні стягнення за порушення у сфері трудового законодавства.

Начальник управління Ганна Проскурня звернула увагу присутніх на те, що питання легалізації трудових відносин є також на особливому контролі органів Пенсійного фонду України. Зазначила, що внаслідок несплати внесків з тіньових доходів до державного бюджету країна втрачає мільярди гривень, а працівники залишаються без відповідного соціального захисту та належного в майбутньому пенсійного забезпечення.

На нараді  були заслухані представники роботодавців які допустили порушення в оплаті праці найманих працівників. Кожна ситуація була прокоментована представниками  Головного управління Держпраці у Київській області. Присутні мали змогу поставити питання, які їх цікавлять та отримати вичерпні, кваліфіковані відповіді.
Підсумовуючи питання розглянуті на нараді, начальник управління Ганна Проскурня закликала учасників наради дотримуватися законодавства про оплату праці та звернула увагу на соціальну відповідальність кожного особисто за себе та за своїх найманих працівників. По закінченню наради було проведено флешмоб на підтримку легальної зайнятості.

 

Trackback from your site.

Leave a comment