До уваги мешканців міста Василькова

Written on . Posted in Важливо!, Надзвичайна ситуація

Шановні мешканці міста Василькова! Просимо Вашого терпіння і розуміння!
Потужної сили ураган наробив багато лиха в місті (пошкоджені будівлі та лінії електропередач, повалені дерева…). Хочемо відзначити оперативну діяльність міської комісії з питань надзвичайних ситуацій.
Відразу ж, як тільки стихія стихла, аварійні служби приступили до усунення її наслідків. З ночі проводились роботи по розчищенню доріг від повалених буревієм дерев, продовжуються роботи по відновленню енергопостачання (в деяких районах міста вже відновлено світло).В наслідок буревію, який стався, 14 свердловин знеструмлено (не працюють), що унеможливлює забезпечення мешканців міста достатнім об’ємом води. Станом на 8:00 год. 15.06.2018 року в місті працюють 17 свердловин. З представниками РЕС на постійному зв’язку . Щогодини міському голові Володимиру Сабадашу надається оперативна інформація щодо проведених робіт по ліквідації наслідків стихійного лиха.
Заявки щодо ліквідації наслідків стихійного лиха просимо залишати за номером 2-22-54 (відділ звернень громадян Васильківської міської ради) з 08.00 до 15.45 години, 2-22-59 (черговий міськвиконкому з 15.45 до 08.00 години), 101 (Васильківський РВ ГУ ДСНС).

Trackback from your site.

Leave a comment

Закупівлі