«Промисловість міста»

Written by administrator on . Posted in Економіка

Управління з питань економіки та власності міської ради, за результатами щомісячного оперативного моніторингу виробничої діяльності промислового сектору міста Василькова, надає інформацію про стан розвитку і обсяги реалізації продукції підприємствами основного кола міста в Україні та за її межами.

За січень-травень 2018 року підприємствами основного кола реалізовано промислової продукції на 377,4 млн. грн., що на 33,5 млн. грн., або на 9,7 відсотка більше ніж у відповідному періоді минулого року (без урахування рівня інфляції).

Підприємства міста, які збільшили показники реалізації продукції:

ТОВ «Київ-Профіль»;

ТОВ «Аква Косметикс Груп»;

ТОВ «Завод – «Ореол-1»;

ТОВ «Макрос»;

ТОВ ВФ «Санрайс».

За межі країни за січень-травень поточного року реалізовано продукції на суму понад 48,6 млн. грн., що на 7,6 млн., або на 14,0 відсотка менше ніж за січень-травень 2017  року.

Експорт конкурентноздатної на світовому ринку продукції виробників міста здійснюється в наступні країни Європи, Азії, пострадянського простору: Молдова, Румунія – метало профіль (ТОВ «Київ-Профіль»), Узбекистан, Грузія, Азербайджан, Таджикистан – смакові та харчові добавки (ТОВ «ФудТек»), Латвія, Литва, Білорусь, Молдова – парфумерні та косметичні вироби (ТОВ «Аква Косметикс Груп»), Італія – шкіра великої рогатої худоби (ТОВ «Слава») тощо.

Trackback from your site.

Leave a comment