ЗАСІДАННЯ РОБОЧОЇ ГРУПИ З ПИТАНЬ ЛЕГАЛІЗАЦІЇ ЗАРОБІТНОЇ ПЛАТИ ТА ЗАЙНЯТОСТІ НАСЕЛЕННЯ

Written by administrator on . Posted in Міська влада

12.06.2018 під головуванням керуючої справами Виконавчого комітету Васильківської міської ради Борковської Світлани Павлівни відбулося засідання робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення міста Василькова. У засіданні взяли участь керівники відділів та управлінь, які є членами робочої групи.

На засідання були запрошені представники підприємств які нараховують та сплачують заробітну плату застрахованим особам менше законодавчо встановленого мінімального розміру.

З роботодавцями проведено інформаційну та роз’яснювальну роботу щодо дотримання вимог чинного законодавства по виплаті заробітної плати, легального використання найманої робочої сили, дотримання мінімальних гарантій в оплаті праці, заповнення звітності по єдиному соціальному внеску.

За результатами засідання роботодавцям рекомендовано вжити всіх можливих заходів з метою додержання чинного трудового законодавства щодо виплати заробітної плати не нижче від мінімального розміру та в подальшому здійснювати виплату заробітної плати згідно вимог чинного законодавства.

Trackback from your site.

Leave a comment