Управлінням ПФУ проводиться широка роз’яснювальна робота серед населення щодо змін в пенсійному законодавстві

Written on . Posted in Пенсійний фонд

Управлінням постійно проводиться широка роз’яснювальна робота серед населення щодо змін в пенсійному законодавстві, легального працевлаштування, виплати заробітної плати та інших питань, що стосуються діяльності управління.

Так, цього тижня було проведено зустрічі з трудовими колективами управління фінансів Васильківської райдержадміністрації та управлінням фінансів Васильківської міської ради. Основними питаннями, які обговорювались на зустрічах, були реформування пенсійної системи, сприяння легалізації трудових відносин. Розповідали про залежність права на пенсію за віком від наявності необхідного страхового стажу та зміни в пенсійному законодавстві, які відбулися під час пенсійної реформи.

Учасники зустрічей активно приймали участь в обговоренні,  цікавились останніми змінами в пенсійному законодавстві.

Усім присутнім було повідомлено, що інформацію стосовно пенсійного забезпечення можна знайти не тільки на Веб-порталі електронних послуг Пенсійного фонду України, а також і на сторінках відомчих видань: газети «Пенсійний кур’єр» та журналу «Вісник Пенсійного фонду України», а також на. Кожен учасник зустрічі отримав інформаційні листівки.

Trackback from your site.

Leave a comment

Закупівлі