Розширена апаратна нарада

Written by administrator on . Posted in Міський голова

11 червня 2018 року під головуванням Васильківського міського голови Володимира Сабадаша відбулася розширена апаратна нарада з заступниками міського голови з питань діяльності органів виконавчої влади, керівниками структурних підрозділів міської ради та її виконавчого комітету, директорами комунальних підприємств, начальниками управлінь, відділів, секторів міської ради, міськрайонних служб. В ході наради керівники доповіли про стан справ на підприємствах, в установах та організаціях, які вони очолюють.

Зокрема:
1. Первак В.М. – начальник Васильківського відділу поліції ГУНп в Київській області – по вулиці Лісовій було виявлено згорівший автомобіль, всередині якого працівники поліції виявили труп обгорілого чоловіка. Особа встановлюється. Працівники ювенальної превенції разом з відділом освіти продовжують проводити виховні заходи з учнями, відвідуючи пришкільні табори. Прохання до батьків, діти яких знаходяться вдома без нагляду дорослих, нагадувати кожного дня правила поведінки на воді. По області дуже велика смертність дітей на водоймах. Зафіксовано 11 фактів розпиття пива і алкогольних напоїв в громадських місцях.
2. Сук О.М. – начальник Васильківського РВ ГУ ДСНС України – у місті за минулий тиждень трапилося 4 пожежі (травяний настил, сміттєзвалище). Працівники відділу працюють в оперативній готовності.
3. Проскурня Г.І. – начальник управління Пенсійного фонду України у м. Василькові –  8 червня 2018 року, на виконання доручення Віце-прем’єр-міністра України Павла Розенка, від 18.04.2018 № 1490/1/1/1-18, у Київській обласній державній адміністрації відбулося засідання обласної робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення, забезпечення реалізації рішень, спрямованих на підвищення рівня оплати праці та дотримання норм законодавства в частині мінімальної заробітної плати та обласної комісії з питань погашення заборгованості із виплати заробітної плати, пенсій, стипендій, інших соціальних виплат та податкового боргу під головуванням голови облдержадміністрації Олександра Горгана. Актуальним питанням засідання було пошук несумлінними роботодавцями різних способів мінімізації витрат на оплату праці, ухилення від сплати єдиного соціального внеску тощо. Проводячи моніторинг відомостей реєстру застрахованих осіб, 270 роботодавців по 760 працівниках, керівнику або бухгалтеру, нарахували заробітну плату від 100 тисяч до 547 тисяч гривень, при цьому середня заробітна плата інших працівників становила 8 тисяч гривень. Недобросовісні роботодавці мінімізують свої видатки шляхом оформлення діяльності на приватних підприємців. Це може свідчити про можливу «тінізацію» заробітної плати. Учасники наради наголошували на тісній співпраці органів Пенсійного фонду, управління Держпраці, фіскальної служби та органів влади на місцях щодо вжиття заходів до платників, у яких виявлено ознаки порушення законодавства про працю.
4. Козак Л.О. – начальник відділу освіти – заплановано об”їзд навчальних закладів щодо визначення проблем господарського характеру. 12 червня – закриття пришкільних таборів, у якому оздоровились 441 учень молодших класів.

Trackback from your site.

Leave a comment