Соціальна підтримка осіб з інвалідністю

Written on . Posted in соціальний захист

Розпорядженням голови Київської обласної державної адміністрації від 13.05.2017 № 250 схвалено проект Київської обласної цільової програми соціальної підтримки в Київській області людей з інвалідністю на 2017-2020 роки, а рішенням Київської обласної ради сьомого скликання від 22.06.2017 № 346-15-VII було затверджено Київську обласну цільову програму соціальної підтримки в Київській області людей з інвалідністю на 2017-2020 роки.

Програмою передбачено надання щорічної разової адресної грошової допомоги  сім’ям, які складаються з двох та більше осіб з інвалідністю, одиноким особам з інвалідністю, особам з інвалідністю по зору та слуху І та ІІ груп за рахунок коштів обласного бюджету.

Одноразова щорічна адресна грошова допомога на одну особу з інвалідністю призначається у розмірі прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність згідно Закону України «Про державний бюджет» на відповідний бюджетний рік, якщо розмір сукупного доходу особи з інвалідністю у місяці, що передує місяцю звернення, не перевищує двох прожиткових мінімумів для осіб, які втратили працездатність.

Для отримання одноразової щорічної адресної допомоги особи, які мають право на зазначену допомогу, подають до органу соціального захисту населення за місцем проживання/реєстрації такі документи:

заяву (в довільній формі) на отримання одноразової щорічної адресної  грошової допомоги;

копію довідки про причину та групу інвалідності;

копію паспорта;

копію картки про присвоєння ідентифікаційного номера;

номер банківського рахунку;

довідку про склад сім’ї;

лист (письмове підтвердження) Служби у справах дітей за місцем свого проживання щодо відсутності призначення та виплати у поточному році одноразових адресних грошових допомог через зазначену Службу.

Дізнатися більше за адресою: вул. Володимирська 25, каб. №4 Управління соціального захисту населення  Васильківської міської ради

 

Trackback from your site.

Leave a comment

Закупівлі