ІНФОРМАЦІЙНО-РОЗ’ЯСНЮВАЛЬНА РОБОТА В ЦЕНТРІ ЗАЙНЯТОСТІ

Written by administrator on . Posted in Пенсійний фонд

Працівниками управління спільно з соціальними партнерами – Васильківським міськрайонним центром зайнятості проведено інформаційний семінар для тимчасово безробітних громадян.

Під час семінару  особам, які перебувають на обліку в Васильківському міськрайонному центрі зайнятості розповіли про переваги отримання «легальної» заробітної плати, як подбати про свій соціальний захист, як перевірити свій страховий стаж за допомогою веб-порталу електронних послуг Пенсійного фонду, як залежить пенсія від набутого страхового стажу. Заступник начальника об’єднаного управління Валентина Метьолкіна детально розповіла про зміни в пенсійному законодавстві та умови призначення різних видів пенсій.

Значна частина зустрічі пройшла у форматі «запитання-відповіді». Громадяни активно цікавились періодами, що зараховуються до страхового стажу, чи потрібні уточнюючі документи для підтвердження періодів роботи, яким чином відбувається процедура «купівлі» стажу, як впливає перебування на обліку в центрі зайнятості на майбутню пенсію, перспективи накопичувальної системи тощо. Також всі присутні виявили бажання зареєструватися на веб-порталі електронних послуг Пенсійного фонду.

Trackback from your site.

Leave a comment