Пенсійні послуги можна отримати за місцем проживання

Written on . Posted in Пенсійний фонд

Управління постійно працює у напрямку наближення пенсійних послуг до громадян. І вже сьогодні, пенсійні послуги можна  отримати безпосередньо за місцем проживання.

Зокрема мешканці деяких сіл можуть, не виїжджаючи до районного центру, отримати довідкову інформацію чи консультативну допомогу з питань пенсійного законодавства: записатись на прийом, замовити та одержати необхідну довідку про розмір пенсії, виписку з облікової картки застрахованої особи, отримати виготовлене пенсійне посвідчення або надану раніше трудову книжку, подати заяву про переведення виплати пенсії за новим місцем проживання, зміну способу виплати пенсії, подати заяву на отримання допомоги у витребуванні документів, необхідних для підтвердження стажу чи заробітної плати тощо.

На сьогодні послуги Пенсійного фонду стали ближчими для 10 тисяч пенсіонерів Васильківського району, завдяки віддаленим робочим місцям управління на території району:

  • пункт обслуговування громадян в Калинівській селищній раді (прийом проводиться спеціалістами управління щосереди);
  • пункт обслуговування громадян в Глевахівській селищній раді (прийом проводиться спеціалістами управління другої та четвертої п’ятниці місяця);
  • пункт обслуговування громадян в Дослідницькій селищній раді (прийом проводиться спеціалістами управління перший четвер місяця);
  • агентський пункт обслуговування громадян в  с. Барахти (прийом спеціалістом управління проводиться в останню середу місяця);
  • агентський пункт обслуговування громадян в с. Яцьки (прийом спеціалістом управління проводиться в останню п’ятницю місяця).

З початку року послугами Пенсійного фонду у віддалених робочих місцях Васильківського району змогли скористатися понад 400 громадян.

Trackback from your site.

Leave a comment

Закупівлі