Засідання виконавчого комітету Васильківської міської ради

Written by administrator on . Posted in Виконком

29 травня 2018 року під головуванням Васильківського міського голови Володимира Сабадаша відбулося чергове засідання виконавчого комітету Васильківської міської ради.

На порядок денний виносились питання:

1. Про надання матеріальної допомоги.
2. Про організацію роботи щодо обліку дітей шкільного віку та учнів у місті Васильків.
3. Про організацію пришкільних мовних таборів «GoCamp».
4. Про затвердження Порядку та персонального складу комісії щодо встановлення та демонтажу пам’ятних знаків, меморіальних та інформаційних дощок на території міста Васильків.
5. Про організацію дозвілля школярів.
6. Про проведення фестивалю електронної музики.
7. Про оновлення складу приймальної комісії по відбору дітей з обмеженими можливостями до Центру соціальної реабілітації дітей інвалідів Васильківської міської ради «Здоров’я».
8.Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Васильківської міської ради від 24.04.2018 № 103 «Про поновлення складу постійно діючих комісії створених при виконавчому комітеті міської ради» .
9. Про призначення житлових субсидій мешканцям міста.
10.Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Васильківської міської ради від 04.10.2011 № 440 «Про погодження плану-графіку з відстеження результативності прийнятих виконавчим комітетом та Васильківською міською радою регуляторних актів».
11.Про надання дозволу на розміщення об’єкту виїзної торгівлі безалкогольними напоями фізичній особі – підприємцю Рустамову Г.М. по вул. Зарічній (на березі річки Стугна) в місті Василькові.
12. Про надання дозволу на розміщення об’єкту виїзної торгівлі повітряними кульками фізичній-особі підприємцю Мельниченку М.М. по вул. Грушевського,17- а в м. Василькові.
13.Про впровадження спільного проекту «Відкрите місто: посилення участі громадян у розвитку місцевої громади» у місті Васильків.
14.Про запровадження закупівлі енергосервісу та затвердження базових річних рівнів споживання паливно-енергетичних ресурсів та житлово-комунальних послуг для об’єктів енергосервісу.
15. Про затвердження плану розвитку системи надання соціальних послуг для дітей і сімей з дітьми та реформування закладів інституційного догляду у місті Василькові на
2017-2026 роки.
16. Про захист житлових та майнових прав дитини.
17. Про квартирний облік.
18. Про зняття з квартирного обліку.
19. Про реєстрацію в гуртожитку без проживання.
20. Про укладання договору – найму на проживання в гуртожитку.
21. Про видачу ордерів на кімнати в гуртожитках.
22. Про видачу свідоцтва про право власності.
23. Про оформлення права власності.
24. Про обмеження в’їзду вантажних автомобілів, великогабаритнихта механічних транспортних засобів в м.Василькові.
25. Про затвердження витягів з Протоколу № 2 засідання комісії з розгляду питань щодо надання дозволу на відключення споживачів від централізованого опалення від 18 травня 2018 року.
26.  Про надання КП «Васильківтепломережа» дозволу на виведення з експлуатації трубопроводів мережі гарячого водопостачання та пов’язаного з нею обладнання, що використовувалося для приготування та подачі гарячої води.
27. Про надання дозволу КП «Васильківтепломережа» на демонтаж залізобетонного паркану у В/М-11 від ЗОШ № 9 до ДОС № 14.
28.Про списання заборгованості за комунальні послуги (централізоване опалення).
29. Про присвоєння поштових адрес об’єктам нерухомого майна.
30. Про впорядкування поштових адрес житлових будинків.
31. Про присвоєння поштової адреси житлового будинку.
32. Про впорядкування адреси земельній ділянці.
33. Про надання дозволу на розробку паспорту прив’язки.
34.Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Васильківської міської ради від 31.10.2017 № 448 щодо надання дозволу на розробку паспорту прив’язки тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності.
35. Про призначення управителів багатоквартирних будинків (групи будинків) у м. Василькові Київської області.


Trackback from your site.

Leave a comment