Захід в рамках Меморандуму між Пенсійним фондом України та ТОВ ПРАЙСУОТЕРХАУСКУПЕРС

Written by administrator on . Posted in Пенсійний фонд

23 травня 2018 року у Васильківському об’єднаному управлінні Пенсійного фонду України Київської області відбулась зустріч заступника начальника відділу з питань виплати пенсій управління пенсійного забезпечення головного управління Пенсійного фонду України у Київській області Тетяни Чумак, заступника начальника Васильківського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області Валентини Метьолкіної з представником ТОВ «ПрайсуотерхаусКуперс» Аркадієм Шидером.

Захід проведено в рамках Меморандуму між Пенсійним фондом України та ТОВ «ПрайсуотерхаусКуперс» по проекту «Забезпечення економічної стабільності України шляхом підтримки трансформаційних процесів Пенсійного фонду України». Проект реалізується в Україні в рамках Програми Уряду Великої Британії.

Мета даного заходу – ознайомлення з роботою сервісного центру, який працює в управлінні, та визначення шляхів удосконалення та покращення якості послуг, які надаються органами Пенсійного фонду.
В ході зустрічі Аркадій Шидер ознайомився з основними складовими організації та здійснення практичної роботи управління в цілому та мав змогу особисто поспілкуватися із спеціалістами управління, які безпосередньо займаються питаннями обслуговування громадян, призначення та виплати пенсії та відвідувачами. Мав можливість переконатися в ефективності змін, які постійно відбуваються в роботі Пенсійного фонду.

Також відмітив, що в управлінні створені всі належні умови для здійснення якісного прийому громадян, зокрема для осіб з обмеженими можливостями: облаштований під’їзд та стоянка для цієї категорії осіб, обмежувальні жовті лінії на сходах та покажчики зі шрифтом Брайля.

Наприкінці зустрічі Аркадій Шидер висловив подяку працівникам управління та побажав плідної роботи у виконанні всіх поставлених завдань Уряду перед Пенсійним фондом.

 

Trackback from your site.

Leave a comment