Семінар у Васильківському об’єднаному управлінні Пенсійного фонду України

Written on . Posted in Пенсійний фонд

На цьому тижні в приміщенні Васильківського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області відбувся семінар зі страхувальниками з питань звітності зі сплати єдиного соціального внеску, легалізації зайнятості населення, виплати заробітної плати на рівні не нижче законодавчо встановленого мінімуму.

Під час семінару особливу увагу присутніх акцентували на тому, що користування державними гарантіями (допомога сім’ям із дітьми, субсидії, лікарняні, відпустки тощо), як і гідна старість напряму залежить від розміру заробітної плати та сплати внесків, а також наголосили, що сприяння легалізації тіньової зайнятості серед населення є одним із основних пріоритетів діяльності управління. Найголовнішим на шляху до легалізації заробітної плати є бажання самих працівників вимагати офіційного працевлаштування від роботодавців, задля цього фахівці управління й надалі проводитимуть інформаційні заходи з даного питання з різними категоріями населення. В ході спілкування також роз’яснили присутнім порядок нарахування та сплати єдиного соціального  внеску, подання звітності. Детально обговорювали типові помилки у звітах та особливості їх виправлення. Особлива увага приділялась питанням дотримання норм законодавства про оплату праці. Наприкінці зустрічі страхувальники отримали листівки щодо заповнення звітності.

По закінченню семінару заступник начальника управління Валентина Метьолкіна  провела з бажаючими заняття «Школи майбутнього пенсіонера», під час якого розповіла про зміни в пенсійному законодавстві, порядок обчислення розміру і терміни призначення пенсії, Звернула увагу на функціонування Веб-порталу електронних послуг Пенсійного фонду України, за допомогою якого можна контролювати особисті дані реєстру застрахованих осіб.

Наприкінці зустрічі присутні мали змогу поставити свої запитання, на які отримали кваліфіковані відповіді.

 

Trackback from your site.

Leave a comment

Закупівлі