Відбулись засідання робочої групи з питань погашення заборгованості із заробітної плати, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат та робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення м. Василькова

Written by administrator on . Posted in Пенсійний фонд

15 травня 2018 року відбулись засідання робочої групи з питань погашення заборгованості із заробітної плати, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат та робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення  м. Василькова під головуванням заступника Васильківського міського голови Володимира Гурєєва за участі представників органів виконавчої влади,  соціальних партнерів.

На порядку денному були питання: легалізація заробітної плати, недопущення її виплати нижче мінімального рівня, стан заборгованості на підприємствах, а також проблемні питання погашення заборгованості зі сплати страхових внесків до управління.

На засідання запрошені боржники зі сплати страхових внесків та відшкодування пільгових пенсій, зокрема, з безнадійним статусом боргу та керівники підприємств, найманим працівникам яких нараховано заробітну плату нижче мінімального законодавчо встановленого розміру.

Головний спеціаліст фінансово-економічного відділу Олена Шерстюк охарактеризувала присутнім загальну ситуацію щодо заборгованості підприємств зі сплати страхових внесків та відшкодування пільгових пенсій, зазначила що всі борги охоплені заходами стягнення. Акцентувала увагу на проблемах погашення заборгованості.

Проаналізували також і ситуацію щодо нарахування заробітної плати менше мінімальної. Запрошені представники підприємств надали пояснення щодо причин виплати заробітної плати в розмірі менше мінімального, розповіли про вжиті заходи щодо її підвищення.

За результатами засідання робоча група вирішила посилити інформаційно-роз’яснювальну роботу з роботодавцями щодо необхідності дотримання норм чинного законодавства стосовно прав і гарантій найманих працівників, а також  проведення спільно з відділом ДВС Васильківського МРУЮ рейдів до боржників.

 

Trackback from your site.

Leave a comment