РОЗШИРЕНА АПАРАТНА НАРАДА

Written on . Posted in Міський голова

14 травня 2018 року під головуванням Васильківського міського голови Володимира Сабадаша відбулася розширена апаратна нарада з заступниками міського голови з питань діяльності органів виконавчої влади, секретарем міської ради, керівниками структурних підрозділів міської ради та її виконавчого комітету, директорами комунальних підприємств, начальниками управлінь, відділів, секторів міської ради, міськрайонних служб.  В ході наради керівники доповіли про стан справ на підприємствах, в установах та організаціях, які вони очолюють.

Зокрема:
1. Первак В.М. – начальник Васильківського відділу поліції ГУНп в Київській області – з 01 по 14 травня 2018 року надійшло до відділу 856 заяв і повідомлень, з них 29 внесено до ЄРДР, в тому числі 2 факти шахрайства, 7 крадіжок, з факти нанесення тілесних ушкоджень, 6 – раптових смертей. Виявлено 7 водіїв, які керували автотранспортом у стані алкогольного сп”яніння.

2. Сук О.М. – начальник Васильківського РВ ГУ ДСНС України у Київській області – за минулий тиждень у місті сталося 4 пожежі. У приватному житловому будинку по вулиці Гоголя через захаращення подвір”я сміттям. По вулиці Володимирській внаслідок пожежі у приватному житловому будинку загинув чоловік, який зловживав спиртним. Пожежа сталася через паління у ліжку. 2 пожежі – підпал травяного настилу.

3. Проскурня Г.І. – начальник управління Пенсійного фонду України у м. Василькові – триває виплата пенсій за травень. Проводиться детальна перевірка внутрішньо переміщених осіб.

4. Августинович Я.І. – головний лікар Васильківського районного центру первинної медико-санітарної допомоги – надійшла вакцина проти кору, угоди лікарів з пацієнтами ще не укладаються з технічних причин.

5. Дащенко Л.В. – завідувач відділу звернень громадян – за минулий тиждень надійшло 7 звернень громадян, 13 запитів на публічну інформацію та 6 – урядових. На розгляді перебувають 6 електронних петицій.

6. Козак Л.О. – начальник відділу освіти – на минулому тижні в усіх навчальних та дошкільних закладах міста проведені виховні години до Дня матері. 15-17 травня учні 4-х класів будуть здавати ДПА.

7. Гаркавенко В.І. – начальник служби у справах сім”ї та дітей – проводилась робота з дітьми сиротами та дітьми, позбавлених батьківського піклування. На обліку перебувають 469 учасників АТО, 230 – багатодітних сімей. Триває процес оздоровлення, 6 дітей перебувають на відпочинку в “Артеку”, 4 – в “Молодій гвардії”.

Trackback from your site.

Leave a comment

Закупівлі