Урочистості з нагоди 73-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

Written by 1 admin on . Posted in Cвята, Вшанування, Громада, Міська влада

У ці травневі дні ми відзначаємо День пам’яті і примирення та 73-ю річницю Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Сьогодні у місті Василькові відбулися урочистості з нагоди 73-ї річниці Перемоги.
Народ України один із тих, хто втратив неймовірно велику кількість своїх синів і доньок в цій трагедії світового масштабу.
Загальні демографічні втрати України – включно з убитими, жертвами концтаборів, депортованими, евакуйованими – становлять не менше 14 млн. чоловік. Це втрати найбільші й не порівняні із втратами інших країн і народів у Другій світовій війні.
На руїни перетворилися 720 українських міст і містечок, 28 тисяч сіл, з яких 250 спалено вщент.
Київська область дала армії близько 450 тисяч воїнів, тисячі мешканців міста Василькова пішли на фронт і в партизанські загони. В Меморіалах Слави та пам’ятниках увіковічена пам’ять двічі Героїв Радянського Союзу О. О. Головачова, С.В. Хохрякова, Героїв Радянського Союзу М. Л. Бурки, П. С. Кітченка та наших земляків , які захищали і віддали своє життя за наше місто, нашу Батьківщину в роки Другої світової війни.
На жаль, час летить невблаганно і станом на сьогоднішній день у нашому місті залишилось 38 ветеранів. Шануємо їхні неоціненні подвиги задля мирного майбутнього нашої держави.
Пам’ятаймо і ніколи не забуваймо тих, хто віддав життя на бойових і трудових фронтах, боровся за Перемогу, хто мужньо протистояв ворогу, і хто самовіддано боронив свободу Батьківщини!
Ми схиляємо голови перед світлою пам’яттю героїв, які загинули на Східному кордоні вже в наш час, всіх, хто загинув у боротьбі з ненависним ворогом, захищаючи рідну землю.
Миру всім нам, єдності, свободи, щастя, злагоди та добробуту кожній українській родині!

Trackback from your site.

Leave a comment